Rehabilitační poradna
Krkonošská 630, Vrchlabí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

K paní pokorné jsem také chodila na rehabilitaci.Ze všeho co se mi nevíc libílo bylo že měla velikou snahu a ochotu pomoct,jak mě tak ostatním pacientum.obdivovala jsem ji.byla jsem spokojená má u mě pochvalu.Cením si toho co mě naučila a věřím tomu že mi to pomuže.Rehabilitace stála za to,rozhodně to nebyla ztráta času,nechodila jsem tam proto aby měl někdo snahu a já se potom na to vykašlu,chodila jsem tam proto abych se tam něco naučila a pokračovala v tom,je to pro moje zdraví a pokud nechci mít v budoucnu potíže se zadáma musím ukázat i já snahu.Bylo to fajn vážím si toho!!

Paní doktorka Pokorná je nejlepší! :)

Na konci května začala moje první rehablitace s paní Pokornou,už při první rehabilitaci na mě udělala velký dojem:Přijemná,Ochotná,snaživá.Takhle na mě pusobila při všech navštěvách,které jsem u ni podstoupila.Vždicky se mi snažila pomoci a dávala mi dobrý radi jak třeba správně sedět či stát.Dnes 10.1O.jsem měla poslední rehabilitaci,což byla pro mě škoda že to tak uteklo.Na konci jsem ji chtěla poděkovat,jenomže jsem člověk který toho moc nenamluví,nebyla jsem schopna ze sebe vydat ani slovo,což mě mrzí.Byla jsem velice spokojena.I když už to skončilo,budu nádale pokračovat v domácí rehabilitaci ve cvicích které mě naučila.Chci totiž svá záda dát dohromady.Taky se chci věnovat rehablitaci více jako třeba knihama nebo ji studovat. Paní Pokornou si budu pamatovat jako člověka který měl snahu mi pomoct a kterej mě něco naučil,tákových lidí si vážím a cením mám je ráda.takovédle lidi patří do mého srdce.perfektní rehabilitace.

milá a ochotná paní,je velice příjemná k pacientum,moc ráda k ní chodím.má velikou snahu lidem pomahát.

perfektní přístup k pacientum,já sama k ní chodím jsem s ní moc spokojená,zaslouží si pochvalu,cviky co mě naučila mi pomahájí odbolesti.velice ochotná a milá paní.

perfektní přístup k pacientum.já sama k ní chodím jsem sní moc spokojena.zaslouží si pochvalu.její cviky co mě naučila mi opravdu pomahají odbolesti.

je to ten nejlepší rehabilitační poradník co znám.velice ji chvalím a obdivuji.

X

K paní Pokorné chodím občas již několik let. Je ochotná a opravdu se snaží pacientům od bolesti ulevit, nebere je jako "kus". Doporučuji.

Bezvadné jednání a ochota pacientovi pomoc.Super rehabilitace.