MUDr.

Ivana Malkusova

Alergolog

Kontaktní informace

• E

Super lékařka, vždy mě přivítá úsměvem, vše podrobně vysvětlí. Je velmi vstřicná. V ordinaci jsem nikdy neměla pocit, že bych byla na obtíž, jak se to často stává u jiných lékařů.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• T

Kdyz jsem ji dostala pridelenou asi pred ctyrma rokama ve FN Plzen, tak to jeste slo. Obcas vysetrila a nabidla mi moznosti lecby. Posledni rok a pul nema absolutni zajem o pacienta, jeste mi prijde, ze ja otravuju, kdyz chci na preventivni prohlidku, kde me ani nevysetri a sotva mi napise leky. Kdyz ji reknu, ze ted na jare mam zhorseny potize, tak mi na to odpovi hmm. Co to je lekare, kterymu jsou pacienti jedno? Kdybych nemela alergii, dle jejiho nazoru jsem udajne silny alergik na vsechno a mam udajne i krizeny alergie na jiste potraviny, mi neni schopna ani predepsat leky na sezonu. Ze si mam laskave taky zajit k obvodnimu, ze mi to muze napsat taky. Dle vypisu z VZP jsem zjistila, ze rocne na alergologii mi vyuctujou cca 7 tis. Kc. By me opravdu zajimalo za co. MUDr. Malkusovou nedoporucuji a sama si hledam alergologa, ktery ma zajem o sve pacienty!

• E