Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie
Eliščino nábřeží 322, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ž
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie

Nikdy jsem se nesetkala s tak arogantní doktorkou. Po první návštěvě mi bylo paní "doktorkou" Kyralovou vytknuto, abych jasně oddělovala "běžné lidi" od "doktorů", že je prý na to alergická, abychom si byli všichni rovni.....Dále na mě z 90% mluvila latinskou terminologií, kterou když nejste min.stomatologové - ortodontisti, tak nemáte šanci porozumět a po návštěvě jsem vlastně ani nevěděla, jestli mi má nasadit rovnátka jak na horní nebo i na spodní patro. Velmi nepříjemný pocit mám z přístupu této paní doktorky. Poprvé a zcela rozhodně naposledy jsem vstoupila do ordinace této ortodontistky.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie Fixni rovnatka

Nic horšího nez návštěvu u paní doktorky arogantne jsem ještě co se týče návštěvy u doktora nezažila.....přístup ke mně jako rodicovi a k memu dítěti strašný, nevysvětlí nic , peníze to jo a arogance na nejvyšším stupni....V žádném případě nedoporucuji

Horší doktorku jsem nepotkala! K mojí mamce se chová povýšeně, absolutně neni schopná říct nám něco srozumitelně a když se zeptáme podrobněji, neřekne vůbec nic. Zuby mi rovná už skoro 5 let a pořád žádné výsledky. Akorát z nás tahá peníze.
O tom, jak nepoužívá rukavice a pusu mi roztahuje tak, že mi až tečou slzy raději mluvit nebudu. Jednou mi řekne beruško, za 2 minuty na mě řve.
NEDOPORUČUJI!

Měla jsem nadpočetné zuby, paní Kyralová byla jediná lékařka, která byla ochotná mi pomoci. Byla jsem na operaci a nasadila mi fixní rovnátka. Mám je již 5 let, samozřejmě jsem každé 3 měsíce nechala na návštěvě okolo tisíce korun. Když mi naplánovala termín sundání, šla jsem pro jistotu k jiné ortodontce, aby mi řekla svůj neutrální názor. Přišla na to, že jeden zub nelze zachránit, a že půjdu na další operace. Šla s mými snímky na konference a shodla se s dalšími lékaři, že mi zub nezachrání a budu muset dostat implantát. Takže 5 let rovnátek a utrácení za ortodontku, díky které mám zuby v takovém stavu, že radši nemluvit. Jinak je neslušná, nemá k pacientům žádnou úctu a stačilo vždy přijít 2 hodiny po smluveném čase a ještě jsem si minimálně hodinu počkala. Velice děkuji za veškerou 'péči' a snad už se nikdy neuvidíme.

Psychicky labilní lékařka, která umí ze všeho nejlépe urážet nejen děti, které se nemohou bránit, ale i jejich rodiče. Nepoužívá rukavice a v čekárně jsme se dokonce od jedné pacientky dozvěděli, že jejich použití chtěla zaplatit - deseti korunami. Nedostali jsme od ní nikdy přesné informace a na veškeré dotazy odpovídá tak, že jí člověk bez atestace nemá šanci porozumět. Pokud požadujeme lepší vysvětlení, nepodá ho pod záminkou, že nám do toho nic není - ona je lékař, ona ví všechno nejlépe a my nemáme sebemenší právo mluvit jí do léčby a i za žádost o informace je schopná požadovat omluvu. Neustále vše prodlužovala. bez vysvětlení nás posílala na rentgen a na konci léčby vyžadovala další významnou finanční částku, o čemž jsme před jednou z kontrol neměli ponětí. Neumí jednat s lidmi a jakmile už neví, co říct, volá manžela od rentgenu, aby za ni vyžehlil všechny průšvihy. Vědět na začátku, co je to za ježibabu, nikdy bychom k ní nešli a jsem opravdu ráda, že už nás další návštěvy nečekají.

Také nejsem spokojená, je moc drahá a představuji si vlídnější jednání.

Tak jelikož i já pravidelně docházím za paní doktorkou Kyralovou,podělím se o své zkušenosti.Protože kdybych měla tyto informace předem,byla bych velmi vděčná a nikdy,opravdu nikdy bych ji nenavštívila.Zuby jsem dříve měla hodně křivé,musím uznat,že nyní jsou srovnané ( jistě to ale mohlo být lepší ),ale za jakou cenu,a to doslova.Paní doktorka je permanentně nepříjemná,arogantní,jakýkoli postup léčby nikdy s Vámi nekonzultuje,natož na jak dlouho to vidí.Jednoznačně můžu říci,že za ty peníze bych mohla chodit k pražskému stomatologovi i s celou rodinou...V Hradci se Vám jistě za stejné ( i nižší ) peníze dostane daleko lepší léčby a péče.Co se týče čekání,tam je to jak kdy.Jednou čekáte i hodinu,podruhé Vás vezme i dříve.Uznávám,že to se někdy zcela ovlivnit nedá...Co ale považuji za naprosto otřesné je to,že nepoužívá lékařské rukavice.Jak je to v rámci dnešních higienických norem vůbec možné ?!! Tak za prvé pach rukou považuji za naprosto nepřípustný !! A za druhé několikrát mě bolely vnitřní tváře,dásně atd...Zatím jsem nenašla odvahu poprosit ji,aby si rukavice vzala.(Nejspíš by vylítla vzteky :-) Hodně mi vadí objednávání na dopolední hodiny,vím že návštěvy jsou v mém zájmu ( no,teď teda nevím),ale zabere to půl dne,což si prostě nemohu opakovaně dovolit.Moje veliká poklona patří sestřičce,která tam (klobouk dolů) je už dlouho.Ta je vždy velmi milá,ochotná přeobjednat atd..Jediný důvod,proč jsem dosud ortodontistu nezměnila je ten,že má léčba je prakticky u konce, a financovat další nebudu.Pokud ale mohu poradit,určitě se v případě potřeby poohlédněte po jiném lékaři.Hodně zdaru !

Měla jsem tu čest mít fixní rovnátka od MUDr. Kyralové. Horní čelist mi srovnala za zhruba 2 roky, s výsledkem jsem byla celkem spokojená. Zato dolní čelist mi "rovnala" 4 roky, stále bez výsledku. Nakonec jsem přestoupila k jinému ortodontistovi do Prahy, který označil její postup za velmi špatný a zuby mi srovnal za necelý rok. Co se týče kontrol, jedním slovem katastrofa. Doktorka byla obvykle velmi nepříjemná, necitlivá (několikrát jsem měla silně poraněné dásně a vnitřní tváře). Čekání-často dvě až tři hodiny. Ceny silně nadhodnocené. Bohužel, byla jsem tehdy v pubertálním věku a neuměla se pořádně ozvat. S přestupem k jinému ortodontistovi byl také problém-odpověď zněla, že do rozdělaného léčebného plánu nechtějí zasahovat. Celkové, za sebe opravdu nedoporučuji. Sestřičky, co si pamatuju, byly fajn.

K paní doktorce docházím už několik let. Přiznávám, že trochu trvalo, než jsme si "k sobě našli cestu". Důležitý je ten fakt, že je opavdu velice profesionální a na mém chrupu vykouzlila zázrak. Neputřebuji doktory jako milé kamarády, ale jako znalce ve svém oboru. Ten, který je milý, ale nic neumí je k ničemu. Přísnější profesionál vyžaduje také profesionální chování od svého pacienta. Já vysokou školu nemám a paní doktorka se ke mě chová naprosto normálně. Myslím si, že když někam docházíte cca 7 let, že něco málo z té odborné terminologie pochytíte- takže slova jako maxilátor, aparátek průměrného člověka nepřepadnou. Každá paráda něco stojí. To si ovšem někteří nedokáží uvědomit a obrací každou korunku. Tací lidé, by si raději měli nechat své křivé zuby a pětikorunku v kapse. Každá sranda něco stojí. Pro srovnání v Hradci Králové pan doktor Havel byl první, koho jsem oslovila při rozhodování v léčení. Pan doktror Havel doporučil vytrhat 6 zubů a přetnout sanice. Pak řekl, že nějaký čas budu pít jen brčkem a můj vzhled bude trochu jiný. No hrůza. No a paní doktorka svolala sněm doktorů - no a šlo to i bez řezání, trhání, tahání a brček. To je můj názor. Je to profík.

Co se jednání paní doktorky Kyralové týče, tak snad nemohu říci nic špatného. Nikdy nepřišla pozdě, ba naopak mě většinou vzala i dřív (třeba o 5 - 10 minut), ale co se týče financí, tak horšího doktora snad neznám. Nikdy mi neřekla za co přesně platím, nikdy mi dopředu neřekla, že příště budu platit větší obnos. Léčím se u ní už téměř 2 roky. Dva křivé zuby, kvůli kterým jsem ji vyhledala mi srovnala snad během měsíce, ale nyní mi rovná třímilimetrovou díru mezi zuby a tu rovná už rok a půl. Na každé návštěvě mi řekne to samé, že musíme srovnat ještě toto o 3 milimetry, cosi mi na zuby dá, zaplatím v průměru 3 - 4 stovky a jdu domů. Nechci ji křivdit, protože normální člověk tomu nerozumí, ale už mi to přijde jako umělé natahování :o(