Adresa

Ordinace
Tyršova 1320, Vsetín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Velmi hodná lékařka i sestřička. A hlavně léčí. Velmi se mi ulevilo díky jejich péči. SUPER

H
Ověřený profil

vice jak 10let se lecim se silnou alergii - po presethovani jsem hledala noveho alergologa. Na zaklade dobrych referenci jsem se prihlasila k Mudr Krupkové. Prvni navsteva - v poradku, udelaly se testy a vstupni vysetreni. Druha navsteva - servani na 3 doby jak si muzu dovolit jist prasky, psane mym obvodnim lekarem pri potizich a zcela fungujici na dany problem. Treti navsteva - protoze mi aktualne napsala leky na alergii ma plicarka - nemusim k Mudr Krupkove chodit - staci 1x rocne. Alergik pravidelne konzumujici prasky pochopi. Zajimavy postup ....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

G
Ověřený profil

Nevím o nikom, kdo by odešel z této ordinace bez alergie. Typický případ paní doktorky, která vám udělá všechno možné i nemožné, hlavně aby se penízky sypaly... to vše samozřejmě k vaší spokojenosti. Co takhle zkusit ubrat injekcí, léků a vyšetření tam, kde to není potřeba?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem šťastná,že se dozvídám od paní MUDr Křupkové,že mé dlouholeté vyčerpávající zdrav.problémy se dočkaly konečně správné diagnozy a konečně se mohu správně léčit.Zjištěna respirační a potravinová alergie.Lékařka mě překvapivě celou poctivě vyšetřila,což se mě nedostalo v jiných odb.amb. Proto ji moc a moc děkuji za poctivý přístup,klidné a slušné jednání,za celkové vyšetření,děkuji i sestřičce,z ordinace vyzařuje klid a pohoda i když se"dveře netrhnou".Prostě,sehraný tým.Děkuji.


Chodím k paní doktorce už 15 let a jsem velmi spokojená. Mám alergii potravinovou i inhalační a konečně je mám pod kontrolou.


Paní doktorka má příkladný vztah k pacientům a paradoxně mi ani u ní nevadí zaplatit 30 Kč, které jinak odsuzuji. Je vždy milá,ochotná a k pacientovi vstřícná. Jaká je paní doktorka - takovou má i sestřičku.


Jsem velmi spokojená s paní doktorkou i se sestřičkou, obě jsou velmi ochotné a vstřícné, jen ty poplatky za injekce by se mohly zrušit :-)Když tam někdo chodí každý týden,tak se mu to docela prodraží...


Ochotná pomoci kdykoli, v případě problémů či akutní situace "oštří" i bez objednání.


Doporučuji. Velice vstřícná a ochotná paní doktorka i sestřička.


P

Velmi ochotná a vstřícná(paní doktorka i sestřička), umí poradit a hlavně umí léčit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu