Ivana Kovaříková, endokrinolog Jihlava

MUDr. Ivana Kovaříková

Uložit

Endokrinolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolovská 1, Jihlava
Endokrinologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Při řešení rakoviny hrtanu u mého otce a doporučení díky nálezu na štítné žláze doporučené vyšetření ho odmítla a to k ní otec chodil! Šlo o porovnání výsledků zda se objekt zvětšuje…a hloupé řečí, že měl chodit častěji atd od sestřičky byly naprosto nepřípustné!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient
Umístění: Endokrinologická ambulance diagnostické testy

Paní doktorka Kovaříková mi zachránila mamku, v chodbě polikliniky zaslechla rozhovor proč se moje mamka dusí, přišla vyšetřila jí krk a zjistila onemocnění štítnice, mamka šla ihned na chirurgii pod "kudlu". Nebýt pohotovsti a všímavosti paní doktorky už by tady dávno mamka nebyla. Proto jí naše rodina na 100% věří. Mohu jí jako specialisovaného lékaře jen dporučit. Neznám lepšího endokrinologa - internistu.


M
Ověřeny pacient

Dobrý den. Jezdím k paní doktorce několik let, jinak žiju dlouhodobě v cizině, kde se se štítnou žlázou léčím, a kontroly tam mám jednou za dva tři roky. Mezitím navštěvuji paní doktorku Kovaříkovou, a musím říci, že je velice pečlivá a lidská. Sestřčka má úžasnou ruku, pokaždé odebere krev napoprvé, což vzhledem k mým špatným žilám a odběrem krve jinde (většinou až po čtvrté, po páté, jednou po jedenácté, ale to byl masakr) hodnotím velice kladně. Někdo si stěžuje na dlouhé termíny objednání, ale v porovnání s cizinou, kdy i v akutním stavu máte termín za rok a půl až dva, tak v porovnání s tím jsou nějaké dva tři měsíce úplné miminum. Paní doktorka je vynikající odborník, její diagnózy byly pokaždé velmi přesné. Takže za mě pět hvězdiček je ještě málo.


L

Paní doktorka mě čtyři roky nevzala krev a sestřička mě odbyla s tím, že to asi nepotřebuji. Podotýkám, že minimálně deset let beru Euthyrox. Tak nevím, proč jsem na ty kontroly vlastně docházela. Velmi podivný přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ochotna,mila na velmi dobre odborne urovni, lidska!!


U PANÍ DOKTORKY, JSEM BYLA NA VYŠETŘENÍ,POUZE JEDNOU.A TO V ROCE 2010. A MŮŽU PANÍ DOKTORKU KOVAŘÍKOVOU VŘELE DOPORUČIT. AŽ JÍ BUDU ZASE NĚKDY POTŘEBOVAT, TAK SE OBRÁTÍM POUZE NA NÍ.VYŠETŘENÍ NA ŠTÍTNOU ŽLÁZU JSEM MĚLA V POŘÁDKU, TAK ŽE K PANÍ DOKTORCE KOVAŘÍKOVÉ DOCHÁZET NEMUSÍM.


Paní doktorka je někdy náladová - ostatně asi jako každá ženská. Ale coby odborník je skutečně výborná a zcela určitě profík na svém místě! Má čím dál více pacientů a to vypovídá o její kvalitě, ale i o tom, že na objednanou hodinu se k ní rozhodně nedostanete :) za téměř 12 let její péče jí touto cestou chci moc poděkovat!


doporucuji prijemna pani doktorka


V

Výborná paní doktorka. Má bezva přístup k pacientům, sestřička je taky velmi příjemná a je s ní dobrá domluva. Osobně mi moc pomohla a pomáhá:-)


E

Dnes jsem byla u paní doktorky.Vyšetřila mi štítnou žlázu,se kterou jsem za ní šla.Myslím,že mi řekla správnou diagnozu.Je to milá a přívětivá žena,která rozumí tomu co dělá.V tomto případě nelituji 30 Kč.Po celou dobu pobytu v ordinaci se mi věnovala,vše vysvětlila,poučila mě co mám dělat.K ní se člověk nemusí bát přijít.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti