Václavská 1560, Tachov
Poliklinika Tachov (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

F
Umístění: Poliklinika Tachov Pravidelné kontroly

Paní doktorka se snaží pacientovi zmírnit obtíže, je komunikativní, vstřícná. Hledá nejlepší způsob léčby. Kdybych se u ní začala léčit dříve, byl by můj zdravotní stav určitě lepší. Sestřičky jsou milé, ochotné. Recept na léky mi posílají mailem, čehož si jako přespolní, moc cením. Dříve mi ho posílaly dokonce poštou.

Otřesný přístup, neochota cokoliv řešit telefonicky, opakovaný výběr poplatku při recidivě. Nezájem o pooperační stav pacienta.

Arogantní,dost hlasitě až vulgárně mluví jenom ona, pacient toho moc říci nemůže. Pacientovi dává jasně najevo, že je tam jediná dostupná lékařka.

vztřícnost,ochota,dobrá péče

Nejhorší doktorka co jsem poznal,sprostá, chování má řeznického psa, a řvaním pomáhá nemocným pacientům do hrobu. Hřeší na to,že je těchto lékařů v okrese Tachov málo.

I já mám s paní dktorkou výborné zkušenosti,nemůžu si stěžovat.

Bohužel,musím souhlasit s paní Yvetou,jednoznačně je vidět jak se paní dotorka "přemáhá",problémy se řeší systémem pokus-omyl,času je na vše málo,do ordinace chodí pravidelně 1 hod.po sestrách /které si zaslouží ocenění/,pak je nervózní uspěchaná.
Jinak jsem to ještě nezažil.

O

Vždy se snaží pacientovi pomoci. U ní v ordinaci máte pocit, a právem, že Vaše potíže nejsou paní doktorce lhostejné.
I laikovi vysvětlí, co jeho nemoc způsobuje, jak minimalizovat potíže a jak se co nejúčiněji léčit.