Praktický lékař stomatolog
Tovární 1230, Jeseník

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Já mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti - nejsem odborník přes stomatologii, ale byl jsem v poslední době nesčetněkrát u paní doktorky v ordinaci, kdy se snažila o obnovu mého zanedbaného chrupu a musím říct, že jsem se setkal jak s nevšední ochotou a trpělivostí, tak i s velkým nasazením a profesionálním přístupem. Velmi hodnotím její komunikaci s pacientem, kterou u řady jiných specialistů postrádám.

Péče na vysoké profesionální úrovni, u paní doktorky máte pocit, že je tam kvůli vám. Všechno vysvětlí, hledá ty nejlepší možnosti, ale také s ohledem na finanční možnosti pacienta. Má příjemné vystupování a díky její kvalitní práci můj chrup zanedbaný péčí jiné lékařky, zachránila na několik dalších let. Mockrát děkuji

bolel mě zub..s oteklou pusou jsem šel ráno na pohotovost, načež mi p. doktorka oznámila, že tam nic nevidí, ale že mám přijít na čištění.. za posledních 5 dní jsem spotřeboval krabičku ibalginu, bolest nesnesitelná.. jestli ona nepozná zánět, pak nevím, kdo jiný by měl

Vždy jsem byl spokojen. Dobrý přístup i výsledek

Kvalitní odborná péče, ale na úkor arogantní lékařky. Zuby vždy spravila na jedničku, ale v životě jsem ještě nikde tak netrpěla jak v této ordinaci!!! V dnešním století si myslím, že to není zapotřebí, stačilo by trochu ochoty ze strany lékařky.

vždy sdělí diagnózu a předem upozorni, jak bude postupovat při řešení problému, velmi pečliví a profesionální přistup.
S čistým svědomí VŘELÉ DOPORUČUJÍ!!!