Ivan Novák, pediatr

Doc. MUDr. Ivan Novák

Pediatr

9 názorů

Uložit


Adresa

č.d. 160, Kostelec u Křížků
Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi slušný člověk, kterého si s mužem vážíme. Maminkou jsem poprvé, takže je pro mě důležité, jak mi odborník vysvětlí své stanovisko a co doporučuje, žádné očkování mi nebylo vnucováno a byla jsem informována o jeho existenci a podrobnostech na letáčku a internetu. K vyjádření, že pan doktor odmítl ošetření... nevím, nepatříme mezi honoraci (řekla bych, že jsme v žebříčku spíše na opačném konci), přesto nám pan doktor nabídl pomoc, když si muž udělal úraz a sama jsem byla svědkem toho, jak ve svém volnu ošetřoval akutní případ a postaral se o převoz do nemocnice. Za to si ho vážím, i za jeho slušnost a takt.


Ověřeny pacient

S názorem, že pan doktor i sestřička jsou nepříjemní nesouhlasím.
Mám 19 letého syna a kdykoli-i mimo ordinační hodiny nebyl problém zavolat a domluvit si návštěvu (za celých 19 let).
Ono je to asi tak, že podle toho, jak se vy chováte k lékaři tak on se chová k vám. Vím že s některými rodiči je těžké se domluvit. Oni mají zkrátka svou pravdu a nikdo jim to nevyvrátí - ani pan docent Novák.
Myslí, že nejdříve by se měli tito lidé zamyslet sami nad sebou, než napíší takové očerňující hodnocení.
Já jsem také jen "obyčejná matka" bez majetku a nikdy se mi nestalo, že by nás neošetřili. Jak říkám, je to na přístup


R

Pana doktora Nováka si velmi vážím jako řlověka a především lékaře. Je velmi profesionální, na vysoké úrovni a přitom lidský. Neodmítne pomoc ani ve svém volnu, moc děkuji.


J
Ověřeny pacient

Vynikajici lekar nejen po odborne strance. Jeho komunikacni schopnosti a znalost cizich jazyku jsou na nejvyssi urovni. Jsem nanejvys spokojena s jeho praktickym pristupem k jednotlivym pacientum. Cekarna i ordinace jsou velmi dobre organizovany, vzdy ciste a prijemne. Deti i ja tuto ordinaci vrele doporucujeme.


P

S panem doktorem jsme také moc spokojení. Neřekla bych, že očkování nutí, naopak jen řekne svůj názor a je každého věc, zda nechá očkovat nebo ne.


M

Dobrý den,
také pana doktora doporučuji. Jsme s ním velmi spokojeni, je to vynikající odborník a co se týče očkování, tak nám žádné nenutí a oproti jiným dětským lékařům jich doporučuje méně.Jeho manželka (zdravotní sestra) je velmi milá, jakož i péče zastupující lékařky je skvělá.


M

Já s předchozím názorem moc nesouhlasím. Nám žádné očkování pan doktor nenutil. Když jsem se zeptala zda je nutné, řekl, že je vhodné, u Prevenaru zase že není nezbytně nutné. Jsme u něj spokojeni, i se sestřičkou jsou moc milí. Takže mohu jedině doporučit.


Z

Tento lékař má nepřijatelný přístup k rodičům, kteří jsou pro svobodu v očkování. Což nejsou rodiče, kteří by bezhlavě odmítali očkování, ale chtějí si svobodně sami zvolit proti čemu a kdy bude jejich dítě očkováno. A to stejně jako rodiče ve vyspělých evropských státech, kde se očkování rodičům nevnucuje a je dobrovolné. Očkování totiž má i svá rizika, ale o těch lékaři jako pan Novák moc nemluví, např. údajná spojitost s roztroušenou sklerózou, autismem apod. Podle mého názoru by dobrý pediatr měl přesvědčit argumentací a případnými studiemi a ne nazývat lidi s opačným názorem "odpírači očkování, kteří šíří mezi veřejností
nesmysly, výmysly a hlouposti." Oni i ti "odpírači" totiž mohou pana doktora nazvat "vnucovačem očkování", který rovněž šíří nesmysly, výmysly a hlouposti. Rodiče, kteří jsou za svobodu očkování ale kupodivu takto nikoho nenazývají, ale argumentují literaturou a studiemi.


M
Ověřeny pacient

Vynikající lékař po odborné i lidské stránce, za 10 let máme jen dobré zkušenosti
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti