MUDr. Ivan Kitzberger

Přerov nad Labem 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 72, Přerov nad Labem

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Praktický lékař pro dospělé nemoc-chřipka

Velmi milá a ochotná setra a pan doktor,taky vyptal se na všechny příznaky a na to co užívám za léky ,předepsal antibiotika u po dvou dnech konečně přestal brutální kašel ,který jsem měla 14 dní .

Nemám problém,vždy se dohodneme,přístup slušný i od sestry.Doktor odpoví na mé dotazy a vysvětlí co potřebuji.

Já nemám problém ani s jedním.Doktor se snaží pomoc a sestřička vždy pomůže a vyjde vstříc.
Pro mne super.

Nejlepsi sestricka co znam,mila ochotna,vzdy kdyz potrebuji tak sevsim pomuze.

Nevím, koho zde hodnotíte, ale já mám se sestrou ty nejlepší zkušenosti. Vždy se mi snažila pomoci.I mimo ordinační hodiny, když jsem ji navštívil doma.
Arogantní? S tím opravdu nemohu souhlasit.

Pan doktor je dobrý, doporučila bych ho i ostatním, pokud něčemu nerozumím tak vysvětlí, poradí... Zato sestra je příšerná, sedí tam jak němý pařez a člověka provrtává pohledem.... Díky ní k panu doktorovi nerada chodím. Jak v ordinaci není tak mi i pan doktor připadá usměvavější. Chce to jinou sestru a pan doktor bude pro mne ten nej.

Jako odborník je asi dobrý, to mu nelze odepřít. Ale jinak jeho léčba spočívá
v psaní léků, zájem o člověka jako takového je nulový. Chodím tam několik let
pro léky jednomu členu rodiny a ani jednou jedenkrát se nezeptá na stav pacienta
natož aby ho také navštívil a viděl.

chystám se tam zajít si pro svoji dokumentaci a najít si jiného doktora. Pan DR. misto toho aby se zabýval mymi obtížemi doporučil mi zhubnout...Mám 32 let, 170 cm a 58 kg...Nevadí...:). Prístup sestry - strašný, bavila se mnou jak s menecenným clovekem..Fakt tragedie.

Jako pacient jsem velmi spokojená. Správný lékář na správném místě.

nejsem casty pacient, jako doktor je dobry, nemam moznost vyrazneho srovnavani, jsem spokojen