Ord. lékaře specialisty - revmatologie
Kochova 1185, Chomutov

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - revmatologie Jiný

Velká neochota. Doktorka bez jakéhokoliv vysvětlení prostě nepřijímá pacienty ze Žatce. Kvalitního, vlastně žádného revmatologa se tu v okolí nedovoláte. Buď mají plno nebo jsou arogantní a vybírají si, koho ošetří. Přeju jí, ať se k ní jednou někdo chová stejně :) uz dlouho trpím bolestmi a světlo na konci tunelu evidentně není. To máme krásné zdravotnictví

Umístění: Ord. lékaře specialisty - revmatologie Bolesti

Dnes jsem poprvé byla u pani doktorky a mohu říct, ze jsem byla nadšená. Úžasný přístup a nadstandardní vyšetření. Mohu jen doporučit ☺☺

říkala jsem si, že to co provedla mému otci nachám u ledu, ale i po roce mě to moc trápí.tatínek byl objednán na dop. při propuštění z lůžkového oddělení interny do revmatol. ambulance. po telefon. objednávce za 6 týdnů, takže v bolestech za měsíc a půl přišel k paní doktorce a ta ho nejdříve nechala čekat hodinu v čekárně a pak mu sestra oznámila, že ho neošetří, že je již evidován u jiného lékaře-revmatologa/ byl tam před 12 lety s jiným problémem/.nechápu do dneška proč to udělala, ačkoliv jsem ji po telefonu /otec bezradně seděl v prázdné čekárně/ prosila o pomoc.skvělá práce, paní doktorko, tatínek je dnes v pořádku díky dr. Macháčkovi z Revmatol. ústavu Praha.

Dnes jsem byla na vyšetření u MUDr.Skořepové.Po přečtení recenzí,jsem šla k lékařce s obavami.Byly zbytečné.Jednání paní doktorky výborné,prohlédla mne důkladně,vše vysvětlila,předepsala léky,prostě jsem moc spokojená. Doporučuji

K paní doktorce docházím skoro 5 let. Přes určité potíže (zvláště na počátku léčby) je v mém příp. léčba celkově úspěšná, a to zásluhou paní doktorky. Výběr a dávkování léků ordinuje s ohledem na zdravotní stav, což u některých jiných lékařů nebývá zvykem (nejspíš kvůli neinformovanosti).

Dobrý den,jsem s p.doktorkou velice spokojen,měl jsem velké kloubové problémy,dá se říci až nechodící,p.doktorka mě na nohy postavila,její chování a léčba co se týká mě je vynikající.Vikoň

Poprvé lečena u p.doktorky a výrazně se mi ulevilo.Děkuji Trepáčová

Byla jsem s manželem,když se šel objednat k pani doktorce zaklepal,otevřela sestra,manžel řekl že se chce objednat a bylo mu odpovězeno objednejte se po telefonu za chvíli končíme,a to nedošel k pani doktorce a byli sme znechuceni z tohoto jednání,já byla u doktorky 2x a jednání nebo léčení žádné sháníme jiného revmatologa moc jich v okolí neni může někdo poradit?Děkuji

Velice nepříjemná a zbytečně suverénní i když podle hodnocení na to vůbec nemá! Nechápu, že k ní ještě někdo chodí.

Také jsem měla bohužel možnost se setkat s touto lékařkou a mohu říct, že jsem si odnesla vzpomínku na celý život, samozřejmě negativní. Z lékařky přímo vyzařuje nezájem o pacienta a jeho zdravotní potíže, které jsou u revmatologických onemocnění opravdu velice bolestivé a nepříjemné. Neměla sebemenší snahu mi cokoliv vysvětlit a jediné na co se zmohla bylo, že neví co mi je, že se to někdy zjistí až za dlouhou dobu. Že by mi např. odebrala speciální revmat. odběry jako jsou anti CCP ( cyklický citrulin peptid, který jako jediný téměř na 100 % potvrzuje diagnózu séropozitivní revmatoidní artritidy ). Ale proč by to vlastně dělala, když tento odběr je velice nákladný.
Tenkrát jsem jí řekla své a odešla jsem k jinému revmatologovi.
Tuto lékařku jednoznačně nedoporučuji a vyloženě bych jí přála, aby i ona se setkala s takovým chladným přístupem, když by měla nějaké zdrav. problémy. Dle hodnocení ostatních pacientů lze velmi dobře usoudit, co je tohle za člověka.