MUDr. Iva Moravcová

Praktický lékař Více

Potštejn 1 adresa

6 názor

Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Českých bratří 316, Potštejn

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka má skvělý přístup k pacientům, ochotná a nic nepodcení. Všechny mé zdravotní potíže vždy vyhodnotila tak, že jsem byla léčena buď u ní nebo mne odeslala na specializovaná pracoviště a došlo k rychlému uzdravení. Velké poděkování a chvála.

P
Ověřený profil

Vysoce profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Choroba mi byla srozumitelně a dokonale vysvětlena, v ordinaci jsem se cítil naprosto pohodově. Oceňuji velký zájem paní doktorky o nejnovější metody léčby. Víc asi není co dodat. Takže jednoznačně doporučuji.

Ověřený profil

Velice dobrá a důsledná péče a pocienty nemohu se na nic stěžovat. Přístup k pacientům je příkladný, mohu jen doporučit.


H
Ověřený profil

Paní doktorka chodí pozdě do ordinace. Po delší době předepisování 2 léků se velmi divila, že se nesmí společně užívat a že je to chyba pacienta, že to má vědět.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Nic ji nezajimá, stále hledí do počítače, zajimá jí jen poplatek, dlouhé svačiny, sestra k ničemu. Absolutně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

O své pacienty se sama nestará.Pokud pacient něco potřebuje, musí o to žádat. Nesnaží se provádět taková vyšetření, která by byla ve prospěch zdraví pacienta. Je spokojena, že pacient od ní nic nevyžaduje.Opírám se o osobní zkušenost. Strýce, který byl jejím pacientem, se mi podařilo dostat(ale bohužel pozdě)do Fakultní nemocnice HK. Lékaři, kteří vyšetřovali jeho zdravotní stav se shodli na tom, že by p.doktorku žalovali pro celkové zanedbání péče o pacienta a že by požadovali, aby nemohla povolání lékaře dále zastávat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu