MUDr. Iva Moravcová

Potštejn 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Českých bratří 316, Potštejn

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka má skvělý přístup k pacientům, ochotná a nic nepodcení. Všechny mé zdravotní potíže vždy vyhodnotila tak, že jsem byla léčena buď u ní nebo mne odeslala na specializovaná pracoviště a došlo k rychlému uzdravení. Velké poděkování a chvála.

Vysoce profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Choroba mi byla srozumitelně a dokonale vysvětlena, v ordinaci jsem se cítil naprosto pohodově. Oceňuji velký zájem paní doktorky o nejnovější metody léčby. Víc asi není co dodat. Takže jednoznačně doporučuji.

Velice dobrá a důsledná péče a pocienty nemohu se na nic stěžovat. Přístup k pacientům je příkladný, mohu jen doporučit.

Paní doktorka chodí pozdě do ordinace. Po delší době předepisování 2 léků se velmi divila, že se nesmí společně užívat a že je to chyba pacienta, že to má vědět.

Nic ji nezajimá, stále hledí do počítače, zajimá jí jen poplatek, dlouhé svačiny, sestra k ničemu. Absolutně nedoporučuji.

O své pacienty se sama nestará.Pokud pacient něco potřebuje, musí o to žádat. Nesnaží se provádět taková vyšetření, která by byla ve prospěch zdraví pacienta. Je spokojena, že pacient od ní nic nevyžaduje.Opírám se o osobní zkušenost. Strýce, který byl jejím pacientem, se mi podařilo dostat(ale bohužel pozdě)do Fakultní nemocnice HK. Lékaři, kteří vyšetřovali jeho zdravotní stav se shodli na tom, že by p.doktorku žalovali pro celkové zanedbání péče o pacienta a že by požadovali, aby nemohla povolání lékaře dále zastávat.