Iva Matušáková, pediatr

Iva Matušáková

Pediatr

Sadová 1030, Nivnice
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

pani doktorka je komplex inteligence a logickeho mysleni v jednom...jsme s ni plne spokojeni.umi to s detmi.je prijemna.

Skvělá doktorka. Vždycky pozitivně naladěná, nikdy jsem nezažila u ní špatnou náladu. Vyslechne, poradí kdykoli a to i přes email. Chodila jsem k ní já a chodím tam teď i se svým synem, byla pro mě jasná volba. :)

Skvělá paní doktorka, moc milá, stejně tak i sestřička. Velmi mě mrzelo, že už jsem dovršila 19ti let a musela změnit lékařku! :-)

Velmi příjemná, ochotná paní doktorka, lepší jsem pro svou dcerku nemohla vybrat! Vždy trpělivě všechno vysvětlí, žádný dotaz nepovažuje za zbytečný. To samé platí i o sestřičce, velice příjemná a ochotná. Můžu jen doporučit!

K paní doktorce chodím s dítětem více než 5 let, je velmi hodná a vstřícná, vždy nás vyslechne a poradí. Vyhoví našim požadavkům. Dítě se této paní doktorky (jako jediné) nebojí! Tleskám zavedení pořadníku! Doporučuji ostatním maminkám!!!!!! :-))

Nejlepší pediatrička u které jsem kdy byla.Ordinační doba super Brod-Nivnice,takže pohoda.Když se mi narodil 1.syn vysvětlilami všechno o kojení později o příkrmech,jinde to tak neřeší.Zbytečně nepředepisuje ATB,což je výborné v dnešní zbrklé době.Naladěná bývá skvěle.A to míchání nemocných dětí s kojenci - bohužel za to si lidi mohou sami.Poradna bývala ve středu od 12-13,přesto tam pokaždé přišli nemocní lidi(jakoby už zapoměli jaké to je bát se o miminko.)Takže taková poradna byla zbytečná.Když mi syn spadl z postele a vrátili jsme se z nemocnice,tak mě taky povzbudila narozdíl od jedné brodské lékařky z pohotovosti,která si neodpustila rýpnutí.

velmi ochotná a milá paní doktorka, která zodpoví i hloupé dotazy bez mrknutí oka, sestra taky velice příjemná, objednávání bez problémů, komunikace přes e-mail možná i mimo pracovní dobu. Velmi moderní přístup. Osobně se mi nelíbí, že není poradna zvlášť- miminko se očkuje a je v kontaktu s nemocnými dětmi, to je celkem riskantní. Taky ta čekárna není příliš hygienická. No přesto bych neměnila.

Velmi dobrá, příjemná doktorka.

jsem velmi spokojena s pani doktorkou,

Dobrý den, hodnotit lékaře na základě pracovní doby a volby umístění ordinace nepovažuji za vhodné... Sama za sebe hodnotím způsob kontaktu, komunikaci a odbornost...Paní Mudr.Matušáková dokáže velmi citlivě reagovat na situaci v ordinaci, adekvátně vysvětluje nejen diagnózu,ale i opatření a doporučení..
V její komunikaci se zrcadlí lidskost ve spojení s odborností..a to je velmi důležité.. Děkujeme Beníčkovi