Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Sadová 1030, Nivnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

pani doktorka je komplex inteligence a logickeho mysleni v jednom...jsme s ni plne spokojeni.umi to s detmi.je prijemna.

D
Ověřený profil

Skvělá doktorka. Vždycky pozitivně naladěná, nikdy jsem nezažila u ní špatnou náladu. Vyslechne, poradí kdykoli a to i přes email. Chodila jsem k ní já a chodím tam teď i se svým synem, byla pro mě jasná volba. :)

L
Ověřený profil

Skvělá paní doktorka, moc milá, stejně tak i sestřička. Velmi mě mrzelo, že už jsem dovršila 19ti let a musela změnit lékařku! :-)


I
Ověřený profil

Velmi příjemná, ochotná paní doktorka, lepší jsem pro svou dcerku nemohla vybrat! Vždy trpělivě všechno vysvětlí, žádný dotaz nepovažuje za zbytečný. To samé platí i o sestřičce, velice příjemná a ochotná. Můžu jen doporučit!


J
Ověřený profil

K paní doktorce chodím s dítětem více než 5 let, je velmi hodná a vstřícná, vždy nás vyslechne a poradí. Vyhoví našim požadavkům. Dítě se této paní doktorky (jako jediné) nebojí! Tleskám zavedení pořadníku! Doporučuji ostatním maminkám!!!!!! :-))


S
Ověřený profil

Nejlepší pediatrička u které jsem kdy byla.Ordinační doba super Brod-Nivnice,takže pohoda.Když se mi narodil 1.syn vysvětlilami všechno o kojení později o příkrmech,jinde to tak neřeší.Zbytečně nepředepisuje ATB,což je výborné v dnešní zbrklé době.Naladěná bývá skvěle.A to míchání nemocných dětí s kojenci - bohužel za to si lidi mohou sami.Poradna bývala ve středu od 12-13,přesto tam pokaždé přišli nemocní lidi(jakoby už zapoměli jaké to je bát se o miminko.)Takže taková poradna byla zbytečná.Když mi syn spadl z postele a vrátili jsme se z nemocnice,tak mě taky povzbudila narozdíl od jedné brodské lékařky z pohotovosti,která si neodpustila rýpnutí.


J
Ověřený profil

velmi ochotná a milá paní doktorka, která zodpoví i hloupé dotazy bez mrknutí oka, sestra taky velice příjemná, objednávání bez problémů, komunikace přes e-mail možná i mimo pracovní dobu. Velmi moderní přístup. Osobně se mi nelíbí, že není poradna zvlášť- miminko se očkuje a je v kontaktu s nemocnými dětmi, to je celkem riskantní. Taky ta čekárna není příliš hygienická. No přesto bych neměnila.


Z

Velmi dobrá, příjemná doktorka.


Z

jsem velmi spokojena s pani doktorkou,


Dobrý den, hodnotit lékaře na základě pracovní doby a volby umístění ordinace nepovažuji za vhodné... Sama za sebe hodnotím způsob kontaktu, komunikaci a odbornost...Paní Mudr.Matušáková dokáže velmi citlivě reagovat na situaci v ordinaci, adekvátně vysvětluje nejen diagnózu,ale i opatření a doporučení..
V její komunikaci se zrcadlí lidskost ve spojení s odborností..a to je velmi důležité.. Děkujeme Beníčkovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu