Ordinace klinického psychologa
Václavská 1596, Tachov

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Paní psycholožka je nejlepší člověk na světě.!!!!!?Mám ji moc ráda,je s ní sranda, doporučuji.Ivana Tlapáková.

W

Paní psycholožku si nemůžu vynáchválit.Je to fakt odborník:))moc mi pomaha

Paní doktorky si moc vážím.Jsem moc ráda,když ji mohu vidět.Nejen,že vždy velice dobře poradí má i dar člověka rozesmát,když mu není zrovna nejlépe.Její přítomnost mě velice uklidnuje.Umí vše krásně vysvětlit a dle mého názoru je prostě úžasná.KRATOCHVÍLOVÁ

hanka

Paní Mgr.Zezulová je skutečně jedinečná a úžasná lékařka.Která je velice lidská,profesionální,vstřícná a vždy ochotná pomoci.Souhlasím se všemi,kteří paní doktorku chválí.Protože si to za vše co pro nás dělá zaslouží.Jsem ji za hodně vděčná.Mám velikou radost,že mám to štěstí znát paní doktorku.Nedám na ni dopustit.MOC JÍ ZA VŠE DĚKUJI. Kratochvílová

Paní Mgr.Zezulová je velice profesionální,ochotná,lidská,vnímavá,vstřícná a prostě skvělá.Nedám na ni dopustit a ti co píší nesmysly by si měly uvědomit kolika hodně lidem paní doktorka,svojí skvělou a velice odbornou péčí pomohla. Postavila znovu na nohy a kolika lidem ukázala ten správný směr a tím jim zachránila životy.Obdivuji,že má sílu celé dni poslouchat problémy,nářky,dokáže poradit,psát hromady zpráv,hodnocení a řešit spousty birokracie.Toto povolání je totiž velice náročné nejen časově.Měly bychom jsme být vděčni,že máme možnost mít tak skvělou doktorku a ne ji hanit.Pro mě je to nejlepší lékařka v jejím oboru.At je člověku nevím jak mizerně dokáže povzbudit a rozesmát.Já si paní doktorky opravdu hodně moc vážím a jsem vděčná za to ,že mám možnost znát paní Mgr.I.Zezulovou.Za vše ji moc DĚKUJI.

DOBRÝ DEN ,KLIDNĚ SE I PŘEDSTAVÍM JSEM ANDREA ŠEBKOVÁ ,A NA TUTO P.DOKTORKU NEDÁM DOPUSTIT CHODILI JSME SE SYNEM PO RŮZNÝCH PSYCHOLOGIÍCH ATD...VŽDY BEZVÝSLEDNĚ .PŘESTĚHOVALI JSME SE DO TACHOVA A ZAČALI CHODIT K NÍ A EJHLE ,VÝSLEDKY JSOU I KDYŽ SYN MÁ POŘÁD PROBLÉMY ALE TY BUDE MÍT VŽDY NENÍ TO JEDNODUCHÉ,JE HYPERAKTIVNÍ A 12 LET MI NIKDY NIKDO NEPORADIL JAK NEJLEPE SNÍM JEDNAT A ŘEŠIT RUZNÉ PROBLÉMY P.DOKTORKA MI POMOHLA VELICE MOC A JSEM JÍ VDĚČNÁ VŽDY MI PORADÍ A TO DOBŘE A DNES JE DOBRÁ RADA VELICE DRAHÁ ,MOC SI JÍ VÁŽÍM A MUJ SYN JÍ MÁ MOC RÁD A RÁD K NÍ CHODÍ . NAVÍC LÉČILA I MOJÍ MAMINKU KTERÁ UŽ JE DNES PO SMRTI A TA SI JÍ TAKÉ NEMOHLA VYNACHVÁLIT .P.S A I KDYBY MĚLA NĚJAKÉ CHYBY PODÍVEJTE SE RADŠI VŠICHNI NA SEBE JESTLI TAK DOKONALÝ A BEZCHYBNÍ,SAKRA ŽIVOT MÁTE JEN JEDEN TAK SI HO VAŽTE A NEKRITIZUJTE NĚKOHO KDO VÁM POMÁHÁ ABY NEBYLO TOLIK LIDÍ CO SI VEZMOU ŽIVOT PROTO ŽE MÁ DLUHY A TAK DÁLE,JAKO ŽE TĚCH LIDÍ PŘIBÝVÁ,A HODNĚ .S POZDRAVEM ANDREA

rád k ní chodim ,je sní sranda-doporučuju všem magorům :)

Nemyslím si že paní doktorka řeší své osbní spory před klientem. Jsem s paní doktorkou velice spokojená.

Paní doktorka je velice lidská,vždy ochotná a připravená pomoci a to se jí také úspěšně daří.Už,pomohla spoustě lidem,které díky její odborné i všeobecné znalosti postavila opět na nohy,vrátila na správnou cestu životem a tím zachránila lidské životy.Já si p.doktorky nesmírně vážím a jsem vděčná,že máme možnost mít tak skvělou odbornou péči.Za vše co pro nás dělá mohu jen a jen poděkovat. MOC DĚKUJI.