Iva Klejmová, pediatr

MUDr. Iva Klejmová

Uložit

Pediatr Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 63, Častolovice
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pani doktorka je prijemna,hodna. Uz jsme lecili kde co a vzdy na vybornou. Na ockovani se lze take domluvit. Jsme moc spokojeny a klidne budu dojizdet z Kostelce :)

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice pečlivá , ochotná a odbornice na svém místě - i sestřička je skvělá vřele paní doktorku doporučuji

L
Ověřeny pacient

Já si myslím že je dobrá lékařka se zkušenostmi.

I když ani já nemívám děti s velkými zdravotními problémy, musím napsat, že paní doktorka je velice milá, vždy vstřícná a ochotná. Děti ji i sestřičku mají moc rádi. Pokud jsme měli jakýkoliv úraz, vždy nás ihned doporučila na odbornou péči, nikdy nic nezanedbala. Nemám co vytknout!

L

JSOU-LI DETI NAPROSTO ZDRAVE,JE OK,JA MAM NASTESTI TO STESTI, ZE JSOU, TAK NENI CO ZKAZIT.ZNAMA MELA DITE NEMOCNE)MIRNE RETARDOVANE) A PANI DOKTORKA SKUTECNE POKAZILA CO MOHLA.DLE ME NENI DOBROU STARAJICI SE A SNAZICI SE MUDR.

A

nemám co bych mohla vytknout.Odborník na svém místě.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat proč jsou pro miminka rizikové měsíce také 8 a 9 pro syndrom náhlého úmrtí kojence (četla jsem to na několika strankach) . A zda existuje reálné riziko pro chlapce 7 měsíců (přesně) donoseneho a zdravého, domácnost nekuřácká a vetrana (prostě bez rizikových faktorů) pro tento syndrom. Dekuji

Mezi 8. a 9. měsícem je již dítě mobilnější a může se ve spánku přetočit na břicho, což je riziková poloha.
Důležité je, aby pod dítětem bylo natažné prostěralo, žádný polštář, žádné plyšové hračky, pleny, kapesníky, aby se při pokusu o zpětné překulení dítě do textilií nezamotalo nebo si je nepřetáhlo přes hlavu. Klejmová

MUDr. Iva Klejmová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti