PhDr. Iva Filoušová, Ph.D.

Psycholog Více

Hrušovany u Brna 1 adresa

Psychologická ambulance
Jiřího z Poděbrad 140, Hrušovany u Brna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Psychologická ambulance Jiný

Paní doktorce ušla dost závažná diagnóza, kterou jsem dostal "pojmenovanou" až teď, ačkoliv symptomy trvají už přes x let a vždy mi hodně omezovali život. Kdybych na to přišel dřív a byla nastolena cílená léčba zavčas, možná bych nebyl tam, kde teď jsem...
Po několika terapiích mně přišlo že paní doktorka do terapií nevkládá to co by bylo potřeba a jakoby nebyla na sezení plně přítomna. Snad ostatní nemají podobné zkušenosti

Umístění: Psychologická ambulance Jiný

Já chodím k paní doktorce už 20 let ,jsem velice spokojená,moc mi pomáhá se vším co potřebuji rozebrat. Upřímná, milá,ráda se směje a určitě mě vždy pochopila a pomohla. Doufám,že tu bude ještě moooc dlouho. Nechci si zvykat na jiného lékaře, lékařku Přeji mnoho spokojených pacientů

Na rozdíl od minule jsem dnes nezapomněl ohodnotit. Takže NEJLEPŠÍ!!!!!

Otto Zehnal

Paní doktorka je skvělá psycholožka, dobrý člověk a krásná žena. Empatická, nechodí kolem horké kaše a jde vždy k jádru věci. Poradí, podpoří a pomůže. Mám na ní jen ty nejlepší vzpomínky. Mohu všem návštěvu její ordinace DOPORUČIT!!!!!!!!!

Otto Zehnal

Empatická, srozumitelná, přímočará, žádný kecy kolem, mně maximálně vyhovuje, perfektní!
L.

Je to naprosto perfektní doktorka, mám ji ráda já i muj syn, kterému moc pomohla. Doporučuji ji i známým, kteří si ji také chválí, pro nás jednoznačně nejlepší, prostě jednička !!

Paní doktorka je naprosto skvělá, empatická a velmi upřímná, na nic si nehraje a přitom je fakt úžasný člověk a výborný profesionál.
Jsem rád, že jsem k ní mohl docházet, moc mi pomohla.

Díky této skvělé a navíc krásné ženě už 13 let neberu tvrdé drogy.
Martin Šibřina

Paní doktorka mi vždy moc pomohla, vděčím jí za mnohé, nad vším, o čem mluvím, přemýšlí a není povrchní, dokáže si vzpomenout na věci, o kterých jsem mluvila dříve a díky tomu si toho dokáži spoustu pospojovat a uvažovat tak, jak dříve ne. Paní doktorko, jste skvělá!

Tak to první hodnocení moc nechápu?! Pro mně je paní doktorka synonymem vysoké profesionality, poskytuje mi jasné komentáře a provází jimi mé osobní i výchovné "poklesky", které se postupně, i díky jejímu působení, mění spíše v jednání, které mé okolí hodnotí pozitivně. Vděčím jí za mnohé, vysoce oceňuji její empatii a intuici. Paní doktorka je přímá a to se možná někomu nemusí líbit, ale ten, kdo chce opravdu najít odpovědi na své otázky a udělat v životě změnu, je u paní doktorky Filoušové na správném místě. Děkuji za vše, co dostávám.