Iva Filoušová, Ph.D., psycholog Hrušovany u Brna

PhDr. Iva Filoušová, Ph.D.

Psycholog

9 názorů

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Jiřího z Poděbrad 140, Hrušovany u Brna
Psychologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

Na rozdíl od minule jsem dnes nezapomněl ohodnotit. Takže NEJLEPŠÍ!!!!!

Otto Zehnal


Paní doktorka je skvělá psycholožka, dobrý člověk a krásná žena. Empatická, nechodí kolem horké kaše a jde vždy k jádru věci. Poradí, podpoří a pomůže. Mám na ní jen ty nejlepší vzpomínky. Mohu všem návštěvu její ordinace DOPORUČIT!!!!!!!!!

Otto Zehnal


Empatická, srozumitelná, přímočará, žádný kecy kolem, mně maximálně vyhovuje, perfektní!
L.


Je to naprosto perfektní doktorka, mám ji ráda já i muj syn, kterému moc pomohla. Doporučuji ji i známým, kteří si ji také chválí, pro nás jednoznačně nejlepší, prostě jednička !!


Paní doktorka je naprosto skvělá, empatická a velmi upřímná, na nic si nehraje a přitom je fakt úžasný člověk a výborný profesionál.
Jsem rád, že jsem k ní mohl docházet, moc mi pomohla.


Díky této skvělé a navíc krásné ženě už 13 let neberu tvrdé drogy.
Martin Šibřina


Paní doktorka mi vždy moc pomohla, vděčím jí za mnohé, nad vším, o čem mluvím, přemýšlí a není povrchní, dokáže si vzpomenout na věci, o kterých jsem mluvila dříve a díky tomu si toho dokáži spoustu pospojovat a uvažovat tak, jak dříve ne. Paní doktorko, jste skvělá!


Tak to první hodnocení moc nechápu?! Pro mně je paní doktorka synonymem vysoké profesionality, poskytuje mi jasné komentáře a provází jimi mé osobní i výchovné "poklesky", které se postupně, i díky jejímu působení, mění spíše v jednání, které mé okolí hodnotí pozitivně. Vděčím jí za mnohé, vysoce oceňuji její empatii a intuici. Paní doktorka je přímá a to se možná někomu nemusí líbit, ale ten, kdo chce opravdu najít odpovědi na své otázky a udělat v životě změnu, je u paní doktorky Filoušové na správném místě. Děkuji za vše, co dostávám.


S

Maximální spokojenost s paní doktorkou. Je schopna přesně vystihnout podstatu problému, věnuje mu dostatek času, je naprostý profesionál ve svém oboru. Nepoužívá taková ta falešná slovíčka a jde přesně k jádru věci. Přeji všem pacientům více takových odborníků.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti