MUDr. Irena Šupová

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 186, Plavy

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi milá umí naslouchat a vždy mi pomáhá lidsky i zdravotně. To je v dnešní době velmi vzácné . Děkuji

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvělá doktorka, empatická a moc hodná, vždy se snaží pomoci, sestřička je také velmi milá, vstřícná a komunikativní, což je v dnešní době velmi potřeba!

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Krom lidského přístupu k pacientovi a rozsáhlých profesních znalostí rozhodně neváhá odeslat na odborné vyšetření ke specialistům, pokud by měla sebemenší podezření na vážnejší charakter onemocnění. I přesto, že jsem z Liberce, vždy se rád do Plavů vracím.

Souhlasím s "Matuliik"Já z vlastní zkušenosti nedám dopustit na Naší paní doktorku.Při mých psychických problémech mě okamžitě objednala k psychiatrovi,který mi s její pomocí pomohl a slabé léky,které mi napsala-tak i s nimi souhlasil.Dostala jsem se z toho a jsem jí za to moc vděčná.Přesto,že má moc pacientů a je dlouhá čekací doba,radši si to odsedím a vím,že se na ní můžu na 100 % spolehnout!!!!!!!!!!!!!! Už jenom to,že je tam mnoho pacientů svědčí o tom,že je výborná doktorka!!!!!!!!!!!!!!! Tak mě paní Kopalová vůbec nepřesvědčí s tímto názorem.Myslím,že je za tím trošku jiné pozadí,ale to je jiná věc.Pro mě je paní doktorka"NEJLEPŠÍ"!!!!!!!!!!

Chtěla bych reagovat na zprávu ze 14 srpna. Jak jste tam sama psala, tak tenhle server je od toho, aby si tam na určitého lékaře napsal každý svůj názor a to jsem udělala, tak nevím, proč bych měla být za to ukamenována. nejsem určitě člověk, který by někoho obvinil neprávem a nikoho neodrazuji od toho, aby k paní doktorce dál chodil. To, že léčba paní mamky byla zanedbaná , to mě řekli přímo v kosmonosích a nevím, jestli teda chcete zpochybnit výroky tamních lékařů? když píšete, že o nás víte své, tak určitě víte, co s člověkem udělá 100 tablet Neurolu a Lexaurinu měsíčně. Ještě spolu s tabletema na bolest. Když jsem vysypávala tu igelitku plnou léků a to byly všechno léky na předpis, tak se opravdu všichni zděsili. Vy nevíte vůbec nic vážená paní. Vy jste nejezdila za ní do Boleslavi, vy jste nezažila její odvykací kůru, jak se ten člověk při odvykání třese, jaké má bolesti, jak Vás prosí, aby jste jí přivezli léky, že to odvykání nezvládne. Vy nevíte jak tím trpěla celá naše rodina. Chodila jsem opečovávát mamku a neměla jsem čas na svoje vlastní děti, vy jste nebyla u toho, jak jsme jí odřezávali z prodlužovačky, když se oběsila na klice u okna. Tak nepište, že o nás víte své.

Ráda bych reagovala na zprávu paní Kopalové z ledna tohoto roku.
My, kdo paní doktorku známe se divíme, že by byla schopna takového pochybení. Pokud má sebemenší pochyby o duševním zdraví pacienta ihned ho posílá k psychologům nebo psychiatrům. Abych řekla jednoduše, je velmi podivné, že by 20 pacientů předala do péče nějakého psychologa nebo psychiatra a 21. by se pokoušela léčit sama, pokud je pravda, co se v předchozím komentáři tvrdí.
Je mi opravdu moc líto ztráty této paní, ale je mi i líto naší hodné empatické paní doktorky, že musela být neprávem označena za viníka. A já jsem si jistá, že neprávem.
Osobně nevěřím všemu, co se v komentáři píše. Na to by musela reagovat sama paní doktorka, což je nemožné, protože musí ctít zásadu mlčenlivosti.
Tento server neslouží k tomu, abychom prali špinavé prádlo rodiny paní Kopalové na veřejnosti, proto nemohu nezasvěcenému říci další fakta, o kterých se paní Kopalová už nezmínila. Lidé z Plavů a okolí tyto fakta známe a k tomu ještě známe paní doktorku.
Nemám, co bych dále řekla k paní doktorce, protože vše už bylo o ní napsáno v předchozích komentářích a já mohu jen souhlasit a všem paní doktorku doporučit. Vždy mi poradí a kdyby léčila psychické problémy, jak bylo v lednovém komentáři řečeno, já a myslím, že i jiní pacienti by zde už nebyli. Jestli je nějaký lékař, který nepodcení psychické problémy u pacienta tak je to právě paní MUDr. Šupová. V tomhle je prostě úžasná.
Dala bych za ní ruku do ohně, nejen já.
Mohu potvrdit právě ze své osobní zkušenosti na rozdíl od paní Kopalové, která osobně léčena nebyla, pouze nám píše svoje domněnky a některé jsou hodně přitažené za vlasy. Takový komentář už hraničí s pomluvou, za kterou by si zasloužila paní doktorka omluvu.
Pokud i ostatní pacienti MUDr. Šupové se mnou souhlasí, měli by i oni bránit zde naši paní hodnou doktorku! Jen tak jí můžeme poděkovat za její obětavost a vynahradit jí osobní útok od paní Kopalové, kterého byli někteří pacienti svědky v lednu v ordinaci.
Doufám, že lidé, kteří ještě neznají paní doktorku a chtěli by ji navštívit, se nenechají ovlivnit minulým komentářem snažícím se na někoho svalit vinu a budou mít pochopení pro žalem zdrceného člověka, který kope ve smutku kolem sebe a hledá viníka, kde se dá. Byla by velká škoda, kdyby někomu mohla naše paní doktorka pomoci a on se jí bál navštívit díky tomuto zlému komentáři.

Já mám s paní doktorkou úplně jiné zkušenosti než Vy ostatní. Moje mamka chodila k paní doktorce již dlouho, neboť trpěla psychickými problémy. Milá paní doktorka, místo aby ji odeslala na odborné vyšetření k psychiatrovi, tak ji raději nadopovala lékami na nervy, a rvala do ní infuze horem dolem. Po těch sto tabletách měsíčně, co jí dopovala, maminka skončila jako závislá, a psychicky nevyrovnaná v tom nejhorším stadiu maniodepresivní psychózy v Kosmonosích. Sama paní lékárnice ve Velkých Hamrech jí odmítala už léky na předpis vydávat. A divila se, jak je možné, aby vůbec tolik léků mohl dostat jeden člověk na předpis od lékaře. Já osobně jsem volala paní doktorce několikrát, aby jí ty léky již nepsala, že jí to stále víc ubližuje. Doktorka na to nereagovala, a mamce stále léky předepisovala. Z mamky udělala závislou na lécích, a psychicky nevyrovnaného člověka. Včasně zahájená správná léčba, a odeslání ihned k psychiatrovi, by zamezilo v tom, že mamka již nevěděla jak dál, a vzala si život. Díky paní doktorce jsme přišli o maminku a babičku.

Zlatá paní doktorka,velmi příjemná, vyslechne každý problém,ať fyzický,tak psychický.Poradí a pomůže.A dlouhé čekání za to stojí!!!O.B.

Úžasná , empatická paní doktorka. Je každým coulem znát že má velice široký rozsah znalostí z několika medicínských oborů. Svou prací doopravdy žije a pro každého pacienta udělá úplné maximum.. moc si paní doktorky Šupové vážím nejenom já,ale i má celá početná rodina.

Katka Pokorná

Velmi dobry...Dekuju za vsehno pani Doktorka.Zsolt Budai