MUDr. Irena Plášková

Zubař Více

Lipov 1 adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 32, Lipov

Kdysi jsem k ní chodil, ale naštěstí jsem se odstěhoval, takže jsem si "musel" najít jiného zubaře. Bohudík!

sestra je opravdu velmi nepřijemná....

doktorka určite dobrá s názorem na sestru souhlasim..nepřijemná už do telefonu, nemluve o tom,když človek přijde..

Myslím, že stomatologie je hodně o manuální zručnosti. Že jsou lepší a šikovnější lekaři v tomto oboru, jsem objevila až po přestupu jinam. Každému není shůry dáno. Co mě ale mrzelo, a co jsem kdysi opravdu obrečela, bylo lidsky nepříjemné jednání a náladovost. Prostě jsem se neděsila bolesti z vrtání, ale spíše nepředvídatelnosti emočního rozpoložení paní doktorky. Škoda. Jak uzdravující je dobré lidské slovo. A jak bezbranný si připadá člověk, kterého bolí zub.

Nejlepší stomatoložka.Jezdím k ní už od děctví.Je příjemná,cena za zákroky je úměrná a navíc je bezbolestná.Vřele doporučuji.

Super zubařka,bezbolestná a kvalitní práce.DOPORUČUJU

K paní doktorce chodí celá naše rodina již dlouhá léta a jsme naprosto spokojeni. Jedinou výhradou je dlouhá objednací lhůta (kolem 2-3 měsíců), akutní problémy ale řeší přednostně. Pěkná čistá ordinace i čekárna. Prodleva oproti objednacímu času pravidelně 30-60 minut. Jinak je příjemná, komunikativní, práci dělá z mého laického pohledu kvalitní, nesnaží se z pacienta tahat peníze, ošetření je nebolestivé. Doporučuji.

Nebyla jsem vůbec spokojena,proto jsem od paní doktorky odešla.....