Sam. ord. lékaře spec. - oční
Blanická 163/5, Trutnov

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Po neschopnosti oblastní nemocnice Trutnov mě vůbec přijmout na jakékoliv vyšetření, nemluvě o jejich opakovanému, nepříjemnému, až drzému přístupu k pacientům, po proplýtvaných penězích po telefonu než mě 100x přepojili na jiné oddělení jsem se rozhodl vyhledat jinou doktorku (nejen oční). Narazil jsem na paní Nývltovou a jsem více než spokojen, milý přístup u objednání po telefonu, schopnost domluvit se, prázdná prázdná čekárna, takže žádné 2h čekání, všechno vysvětlí tak, že to pochopí každý, párkrát si i zavtipkuje, ..Milá vstřícná profesionálka. Tak to má být

Lidský a profesionální přístup k pacientovi. Odhalila mi chronickou iridocyklitidu, paní doktorku pochválila i primářka z oční kliniky ve fakultní nemocnici v Hradci Králové za velmi dobrý postřeh. Díky paní doktorce Nývltové jsem se dostala do péče dalších specialistů. V mém případě se totiž jedná o autoimunitní onemocnění, které postihuje více částí organismu. Nelíbil se mi komentář o neschopnosti organizace co se týče chodu ordinace paní doktorky, já jsem nikdy déle než 30min. nečekala a to je myslím co se mých zkušeností týče luxusní záležitost. Ve fakultní nemocnici v HK čekám i půl dne, to znamená že si mě objednají například na 9h a na řadu se dostanu až kolem poledne v lepším případě, stalo se mi že jsem se na řadu dostala až ve 13:30h. A to se netýká pouze očního oddělení, ale také revmatologie kam se musím pravidelně každého 1/4roku hlásit na konzultace a kontroly. A sestřička je také skvělá!

nejlepsi odborník nejlepší oční leka. Paní Skopalova M. nerozumíte-li tomu tak nesudte.Myslíte že Vam Vaš vek a Vaši dg. nekdo ubere?_

Skvělý přístup, skvělá lékařka.

sympatická, příjemná a milá lékařka

Tato paní se zasloužila o to, že moje sesta měla 11 dioptrií, já měla sedm dioptií, když jsem o této "velice schopné odbornice" odcházela. Když jsem viděla zařízení, která existují už úplně pravidelně v ordinacích očních lékařů, tak jsem se zhrozila jak mě mohla tato paní s lupou vůbec vyšetřit. Nová doktorka mě ihned poslala na operaci, kde růst mých dioptrií zastavili. Sestra si nakonec našetřila na operaci, kde ji vyměnili čočky v oku. Jediné co můžu doporučit lidem, kteří mají tuto velmi příjemnou avšak naprosto neschopnou doktorku rádi je, aby si nenechávali psát více dioprií než mají, ničí se tím oči, a paní doktorka to moc ráda dělá.
Jinak tedy hodně štěstí, u této očařky ho budete potřebovat.

CHODÍME K PÍ. DOKTORCE CELÁ RODINA A JSME VELICE SPOKOJENI S OCHOTOU A MILÝM JEDNÁNÍM.vELICE SCHOPNÁ ODBORNICE.

Výborná profesionálka, domnívám se, že dokáže diagnostikovat i mimo svůj obor a má velmi příjemné vystupování a zájem o pacienta.

Nejdříve jsem chodila do nemocnice v trutnově ale pak jsem na doporučení kamarádky přešla k paní Nývltové. Skvělá volba

Skvělá paní doktorka-profesionálka. Byl jsem letos ve svých 30letech poprvé u očního lékaře-na doporučení jsem zvolil právě ji - a musím se pochválit,skvělá volba. Jo a sestřička je taky super - obě skvělý přístup,milé vystupování a hlavně výborné odbornice.