Irena Mádlová, otorinolaryngolog

MUDr. Irena Mádlová

Uložit

Otorinolaryngolog Více

7 názor

Uložit


Adresa

Ordinace
Náměstí Míru, Komárov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi milá, empatická a hlavně s lidským přístupem, což se v dnešní uspěchané době už moc nevidí. Člověk na svém místě i co se týká odbornosti. Samozřejmě i sestřička má svůj podíl na příjemné atmosféře v ordinaci. Pět hvězdiček málo.

L
Umístění: Ordinace Jiný

Velice milá a ochotná paní doktorka . Vyslechla můj laický popis problému a svými dotazy jsme se propracovaly na vlastní problém.Po nastavené léčbě během týdne problémy zmizely.

B
Ověřený profil

K paní doktorce jsem se dostala úplnou náhodou, když mě "chytlo" ucho, ale byla jsem velmi příjemně překvapená jak vstřícným přístupem, tak velkou odborností. Všechna vyšetření vysvětlí, je velice laskavá a i sestřička je velmi příjemná. Jsem maximálně spokojená, za sebe mohu doporučit.

Ověřený profil

U paní Mádlové mám jen ty nejlepší zkušenosti, nehnala se do zbytečných zákroků a správně diagnostikovala moje problémy s nosní přepážkou. Milé a vstřícné jednání. S paní doktorkou jsem rozhodně nezkončil.

Ověřený profil

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, nehnala se do zbytečných zákroků a moje problémy s nosní přepážkou správně diagnostikovala. Milé a vstřícné jednání. S paní doktorkou jsem rozhodně nezkončil.

K
Ověřený profil

S pani doktorkou jsem už vicekrát nebyla zcela zpokojena, hlavne s jeji diagnozou.Naposledy jsem přišla s dcerou s bolestem v uchu a bez teloty a ona, že má rozsáhlý zánět středního ucha a že pokud se nepíchne hned ucho, tak samo praskne, při odmítnutí píchnutí, kdy už jsem měla 2x zkušenost, že doktorka ucho píchla a žádný hnis nevytekl, jsem se rozhodla píchnutí ucha odmítnout. Hned poté jsem navštívila jiného orl lékaře v jiném městě, který při důkladnějším vyšetření mě ujistil, že žádný zánět středního ucha nemá a je zbytečné ucho píchat!! Dostali jsme kapky do nosu a na ocho při bolení jsme měli dávat studené obklady po 10minutách - 1hodinu. Dceru druhý den už ucho nebolelo a chodí už do školy a s paní doktorkou Mádlovou jsem zkončila. Proto ji z vlastních zkušeností nemohu doporučit!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Málokterý lékař je tak obětavý jako paní doktorka. Vždycky dobře poradí, je to dobrá diagnostička. Můžu jedině doporučit, je přesně taková, jaká lékařka má být.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti