Irena Mádlová, otorinolaryngolog

MUDr. Irena Mádlová

Otorinolaryngolog

5 názorů

Uložit


Adresa

Náměstí Míru, Komárov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
5 názorů

B
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem se dostala úplnou náhodou, když mě "chytlo" ucho, ale byla jsem velmi příjemně překvapená jak vstřícným přístupem, tak velkou odborností. Všechna vyšetření vysvětlí, je velice laskavá a i sestřička je velmi příjemná. Jsem maximálně spokojená, za sebe mohu doporučit.


Ověřeny pacient

U paní Mádlové mám jen ty nejlepší zkušenosti, nehnala se do zbytečných zákroků a správně diagnostikovala moje problémy s nosní přepážkou. Milé a vstřícné jednání. S paní doktorkou jsem rozhodně nezkončil.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, nehnala se do zbytečných zákroků a moje problémy s nosní přepážkou správně diagnostikovala. Milé a vstřícné jednání. S paní doktorkou jsem rozhodně nezkončil.


K
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem už vicekrát nebyla zcela zpokojena, hlavne s jeji diagnozou.Naposledy jsem přišla s dcerou s bolestem v uchu a bez teloty a ona, že má rozsáhlý zánět středního ucha a že pokud se nepíchne hned ucho, tak samo praskne, při odmítnutí píchnutí, kdy už jsem měla 2x zkušenost, že doktorka ucho píchla a žádný hnis nevytekl, jsem se rozhodla píchnutí ucha odmítnout. Hned poté jsem navštívila jiného orl lékaře v jiném městě, který při důkladnějším vyšetření mě ujistil, že žádný zánět středního ucha nemá a je zbytečné ucho píchat!! Dostali jsme kapky do nosu a na ocho při bolení jsme měli dávat studené obklady po 10minutách - 1hodinu. Dceru druhý den už ucho nebolelo a chodí už do školy a s paní doktorkou Mádlovou jsem zkončila. Proto ji z vlastních zkušeností nemohu doporučit!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Málokterý lékař je tak obětavý jako paní doktorka. Vždycky dobře poradí, je to dobrá diagnostička. Můžu jedině doporučit, je přesně taková, jaká lékařka má být.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti