Umístění: Ordinace

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy mi dokázala pomoci, a to dokonce i více než psychiatři. Jsem spokojená, lepšího lékaře bych v okolí nenašla!

Spokojenost. Výborná domluva s p. doktorkou,prohlédne, vyslechne, nic neopomene....No a proto ta plná čekárna.Ale poslední minimálně půlrok se nijak dlouho nečeká.

Velmi dobrá a profesionální lékařka. Je lidská a je odborníkem!

S paní doktorkou jsme velice spokojení.Chodíme k ní s manželem oba dva.Jediné je možno vytknout moc dlouhé čekání.

Velmi profesionální, zodpovědná a laskavá lékařka

výborná

Souhlas, vynikající lékařka. Sice se v čekárně déle čeká, ale zato je paní doktorka velmi pečlivá a každému věnuje max. pozornost.

oochotna mila prijemna poctiva

Jako její dlouholetý pacient hodnotím paní doktorku velmi, velmi kladně. Vždy ochotná, milá, laskavá. Má vždy pochopení pro problémy pacientů. Svou práci ovládá perfektně. Uplatňuje velmi dobře své znalosti získávané v rámci celoživotního vzdělávání. Velmi obětavá, skromná.
Toto mé hodnocení je vypracováno na základě mých dlouhodobých zkušeností při návštěvách a konzultacích s jinými praktickými lékaři v regionu i mimo něj.
Pokud je možno ocenit práci z pozice Lékařské komory, doporučuji aby paní doktorka Grabovská, za svou opravdu kvalitní práci, obdržela ocenění nejvyšší.
Tento můj názor sdílí se mnou spousta jejich pacientů, většinou seniorů ke kterým se chová s úctou přiměřenou jejich věku a nemoci. Bohužel tito senioři ve většině případů ani netuší že existuje Internet a možnost ohodnocování práce jejich praktického
lékaře.
Jednou větou " Zlatý člověk se zlatýma rukama"

někdy plná čekárna