Soukromá ordinace ORL
Okružní 2160, Nymburk

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Soukromá ordinace ORL Jiný

Pani doktorka mi zhodnotila diagnozu po telefonu na Covid, bez jakehokoliv vysetreni a overeni. Po mem dotazu, zda by mi mohla v mem akutnim propade pomoci mi odpovedela, ze pokud mam hodne trpelivosti, muzu si projit sednout do jeji cekarny a nasledne mi PRASTILA TELEFONEM! Uz nikdy vic, coz je asi zamer pani doktorky, aby k ni nechodili pacienti..

Umístění: Soukromá ordinace ORL Jiný

Paní doktorka přede mnou mluvila se sestrou o tom,že má už pacientů plné zuby a ať si chodí k ostatním ORL v Nymburce.Byla velice nepříjemná a působila tak,že ji již práce nebaví resp. že ji vše otravuje.Návštěva této ordinace pro mne byla velice nepříjemným zážitkem.Už bych k takové lékařce znovu nešla.Nedoporučuji.

Umístění: Soukromá ordinace ORL Jiný

Paní doktorka byla dříve velice milá a pečlivá.Při poslední návštěve se bohužel zdálo,že není ve formě,komunikovala k pacientovi-malému dítěti velice hrubě až agresivně a stejně tak i k sestřičce.

Umístění: Soukromá ordinace ORL chronický zánět zvukovodů

Mé tři děti trpěly od 2let ( postupně) otravným zánětem v uších. Svědivá praskající kůže v oblasti vchodu zvukovodu, následná bolest uší. Všichni lékaři ORL ( včetně pediatra) tvrdili, že tam nic nemají.Navštívila jsem tři ambulance ORL v okolí. Náhodně jsem narazila na Mudr.Dubišarovou a stal se zázrak! konečně mi někdo řekl, čím děti trpí a proč a nasadil vždy učinou léčbu! trvalo pár let, než jsme se zánětů zbavily. Dnes se vrací už jen jednomu dítěti, ale jednou za rok!!! Škoda, že takových SUPER! lékařů není víc.Děkujeme

Paní doktorka v lednu roku 2013 nerozeznala afty od tumoru jazyka a s klidem mou matku léčila vodičkami na afty. Žádné radikální vyšetřování. Proto jsme se rozhodli změnit doktora, který převzal celou situaci do svých rukou. Matka byla převezena do Jičínské nemocnice, kde ji byly zhotoveny testy, na které jsme tedy čekali 3 týdny. Zprávy byly negativní a byl konec března. Při rychlejším pozorování doktorky se léčba mohla na začátku podchytit. Maminka odešla za 2 měsíce.

k paní doktorce chodim od dětských let, vždy věděla přesně co mi je, je velice hodná a příjemná, stejně tak i jednání s dětmi velice citlivé, mohu jen doporučit..
jedinou nevýhodou je (asi tak jako všude na krčním) poměrně dlouhé čekací doby v čekárně...

Výborná a příjemná paní doktorka. Chodíme k ní celá rodina a můžeme vřele doporučit. Mám 3děti a raději jdou na ORL k paní doktorce než k dětskému lékaři.

S paní dr. jsme spokojení. Navštěvuji paní dr. se dvěma malými dětmi. Její přístup k dětem - vysvětlí, popíše, co bude dělat, pochválí, je velice milý. Nenutí ATB, pokud to není vyloženě nutné. Jediné, co bych vytkla, je dlouhé čekání v čekárně a nemožnost objednat se na konkrétní čas.

Chtělo by to uklidnit dítě před vyšetřením,případně mu vysvětlil,co a jak,aby se uklidnilo.Peskováním se to nevyřeší.To samé sestra paní doktorky.

Pani doktorku velice doporučuji.Jsem s ní nadmíru spokojená.Je Ochotná,příjemná a velice milá.