Irena Dubišarová, otorinolaryngolog Nymburk

MUDr. Irena Dubišarová

Uložit

Otorinolaryngolog Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Okružní 2160, Nymburk
Soukromá ordinace ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá ordinace ORL chronický zánět zvukovodů

Mé tři děti trpěly od 2let ( postupně) otravným zánětem v uších. Svědivá praskající kůže v oblasti vchodu zvukovodu, následná bolest uší. Všichni lékaři ORL ( včetně pediatra) tvrdili, že tam nic nemají.Navštívila jsem tři ambulance ORL v okolí. Náhodně jsem narazila na Mudr.Dubišarovou a stal se zázrak! konečně mi někdo řekl, čím děti trpí a proč a nasadil vždy učinou léčbu! trvalo pár let, než jsme se zánětů zbavily. Dnes se vrací už jen jednomu dítěti, ale jednou za rok!!! Škoda, že takových SUPER! lékařů není víc.Děkujeme


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka v lednu roku 2013 nerozeznala afty od tumoru jazyka a s klidem mou matku léčila vodičkami na afty. Žádné radikální vyšetřování. Proto jsme se rozhodli změnit doktora, který převzal celou situaci do svých rukou. Matka byla převezena do Jičínské nemocnice, kde ji byly zhotoveny testy, na které jsme tedy čekali 3 týdny. Zprávy byly negativní a byl konec března. Při rychlejším pozorování doktorky se léčba mohla na začátku podchytit. Maminka odešla za 2 měsíce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


k paní doktorce chodim od dětských let, vždy věděla přesně co mi je, je velice hodná a příjemná, stejně tak i jednání s dětmi velice citlivé, mohu jen doporučit..
jedinou nevýhodou je (asi tak jako všude na krčním) poměrně dlouhé čekací doby v čekárně...


Výborná a příjemná paní doktorka. Chodíme k ní celá rodina a můžeme vřele doporučit. Mám 3děti a raději jdou na ORL k paní doktorce než k dětskému lékaři.


P

S paní dr. jsme spokojení. Navštěvuji paní dr. se dvěma malými dětmi. Její přístup k dětem - vysvětlí, popíše, co bude dělat, pochválí, je velice milý. Nenutí ATB, pokud to není vyloženě nutné. Jediné, co bych vytkla, je dlouhé čekání v čekárně a nemožnost objednat se na konkrétní čas.


J

Chtělo by to uklidnit dítě před vyšetřením,případně mu vysvětlil,co a jak,aby se uklidnilo.Peskováním se to nevyřeší.To samé sestra paní doktorky.


Pani doktorku velice doporučuji.Jsem s ní nadmíru spokojená.Je Ochotná,příjemná a velice milá.


Moc šikovná a milá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti