Odborný zubní lékař ortodontista
Hanychovská 28/549, Liberec

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Paní doktorka doporučila vytrhnout dítěti 2 zuby se slovy "důvěřujte mi". Poprvé jsme důvěřovali a zuby nechali vytrhnout, při druhém doporučení na další trhání dvou zdravých zubů jsme jeli na konzultaci k jinému ortodontistovi. Dozvěděli jsme se, že trhání bylo naprosto zbytečné, navíc by se dítěti poté výrazně změnila vizáž obličeje, čelist by se propadla a vypadalo by jak "stařeček". Dále nám bylo sděleno, že ty první zuby se trhat nemusely, takže můžeme místo těch zdravých zubů dát implantáty, když budeme chtít. Naštěsí existuje ještě další řešení bez implantátů.....Takže vyhozené peníze za předchozí léčbu, roční trápení dítěte s rovnátky a k ničemu. Začínáme nanovo a jinde, rozhoděte se sami, zda svěříte své dítě této lékařce do péče a zda jí budete důvěřovat.......ani ji nezajímalo, proč od ní odcházíme, nenabídla žádné varianty řešení v počátku léčby - asi bychom nenechali dítěti vytrhnout zdravé zuby, kdyby bylo jiné řešení, ale to jsme bohužel nevěděli a důvěřovali. Jsme rádi, že má dítě zachráněné alespoň 2 zdravé zuby, a to díky naší zubařce, která doporučila konzultaci jinde, když jsme měli pochybnosti o nutnosti zákroku. Za nás absolutně palec dolu.

velká spokojenost!!!.... paní doktorka je velice milá a asistentka je také velice příjemná. Doporučuji!! Na kontroly chodím velice rád.

100% spokojenost.. Paní doktorka (příjemná, lidská) mi skvěle srovnala zuby. Moc děkuji! :)

Velmi hodná a sympatická doktorka............vše s milostí vysvětlí, pečlivě se stará o rovnátka jiných..dobře to umí i s dětma.......je lepší než dr.Chadima..........

Doporučuji!!!.........

Velmi milá paní doktorka, ochotná, vstřícný přístup, jde vidět, že se o svou práci zajímá a že jí těší:)...vždy poradí, pomůže...:)...aistentka je také výborná, velmi milá, příjemná, lidský přístup...:)....na kontroly chodím ráda:D:)

výborná lékařka, s její prací jsem vždy spokojena do její ordinace chodím s nadšením beze strachu dalo by se říci, že ráda. Má velice ochotný přístup k pacientovi to samé platí o její asistentce.