Odborný lékař alergologie a imunologie
Dělnická 24a/1485, Havířov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Paní doktorka je skvělá jak po profesní stránce, tak po lidské. Zaslouží si pochvalu ...a mnohem víc. Pomohla mi dostat se z velkých problémů, které mi způsobila alergie. Její sestřička je také velice milá a vstřícná. Je mi smutno, když se dočítáme, jak jsou někteří lidé schopni kritizovat člověka, který si to nezaslouží. Děkuji moc za péči!

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

K paní doktorce chodím už velmi dlouho. Když se mi ve 20 letech rozjela ze stresu alergie a astma, velmi mi pomohla. Na kontroly chodím pravidelně co půl roku. Paní doktorka je na mě příjemná, vysvětlí mi, napíše "taháček", vždy je vstřícná a snaží se pro mě najít schůdnou cestu. Sestřička je také velmi příjemná, vtipná a ochotná. Můžu jenom chválit.

Dobrý den, nemohu hodnotit práci lékařky, pouze přístup.
Přišla jsem na alergologii s prosbou o vyšetření , oci zalite krvi, popraskane zilky, nos dvakrat vetsi, natekla cela hlava atd... Alergolozka mi s usmevem rekne, ze musim nejprve k praktickému pro jakousi nesmyslnou zadanku a pak me objedná za 2mesice nejdrive, nema terminy. Rikam ji, ze potrebuju pomoct teď, na to se usmeje a rika že za ty 2 měsíce. NA www stránkách ordinace mají napsáno ,,pokud nás trápí příznaky alergie, přijďte,, :) A já přišla :) Výsledek? Zítra mám termín k jinému lékaři :)

p.doktorky si velmi vazim a take sestricky mam je velmi rada take se clovek zasmeje a to by tak melo byt u vsech lekaru p,doktorko a sestricko moc dekuj za vasi peci zavodna renata

Skvělá lékařka, navštěvuji ji už dlouho a nikdy nemám co vytknout.

Jelikož mne bodla vosa a skončil jsem v nemocnici na kapačkách, byla mi doporučena návštěva alergologie. známí 5-z 6ti mi doporučili právě tuto doktorku. Vzala mne okamžitě v ten den místo svého obědu, kdy byla zděšená že mi ostatní lékaři nebyli schopni dát SOS balíček. tím jsem myslel na nemocnici. Mám alergii na vosy a díky ní se můžu bezpečně pohybovat venku, jinak by stačila jedna vosa a nemusel to rozdýchat. Tímto ji děkuji

Já na doporučení specialisty ORL změnila lékaře a teď jsem objednaná k paní doktorce Richterové která mi byla doporučena.Sestra je velmi milá a vstřícná a já doufám že taková bude i paní doktorka a hlavně že mi pomůže od mých stálých potíží.Tak uvidím co je pravdy na těchto ohlasech.

Paní doktorka je velice schopná lékařka a výborný odborník. Již řadu let paní doktorku navštěvuji i přesto, že jsem se přestěhovala do Kolína (za tu cestu mi to stále stojí). Doktorů jako je MUDr. Richterová je velmi málo, je vstřícná a ochotná. Rovněž sestřička je velice profesionální a také moc příjemná paní. Touto cestou musím reagovat na špatné recenze o paní doktorce. Co se týče rušení návštěv, paní doktorka má zdravotní problémy a proto chápu, pokud mě sestřička přeobjedná. Vždyt by klidně mohla zavřít ordinaci, ale ona se stále snaží pacientům maximálně věnovat. Styďte se!!!!!

Od února 2011 jsem pacientem ambulance alergologie a klinické imunologie MUDr. Ingrid Richterové, Dělnická 24a, Havířov Město, tedy v objektu Nemocnice s poliklinikou Havířov, .
Pravidelně co půl roku se podrobuji prohlídkám a léčení a to vždy po předchozí domluvě a zabukování termínu a času prohlídky se sestrou.
12.3. 2012 v 16,30 měla proběhnout další plánovaná prohlídka s tím, že jsem na ni už netrpělivě čekal, protože se mé problémy výrazně zhoršily. Jsem OSVČ a z charakteru mé práce vyplývá nutnost cestovat po celé ČR a tedy si návštěvy lékaře musím pečlivě plánovat.
12.3. jsem cca ½ hodiny před návštěvou byl v čekárně a čekal na to, až sestra otevře dveře, abych se nahlásil. Dveře otevřela druhá sestřička spolupracující s jiným lékařem a se silným překvapením mne informovala poté, co se podle mé objednací karty přesvědčila, že jsem skutečně objednán, že ordinace MUDr. Ingrid Richterové skončila toho dne ve 14,30 hod.
Byl jsem zaskočen a očekával jsem, že se mi druhý den někdo ozve s omluvou a nabídkou nového termínu. Protože se tak nestalo, sám jsem v cca 14,30 hod. telefonoval. Sestra mne překvapila svým přístupem. Aniž se omluvila mne informovala o údajném „obeslání“ s informací, že se prohlídka neuskuteční, čemuž nevěřím nebo žádám doložení tohoto tvrzení nějakým dokladem. Za druhé mne, aniž by se zeptala, zda mi to vyhovuje, direktivně přidělila nový objednací termín. V nařízeném termínu jsem na 2 dny pracovně ve Žďáru n.S. a termín je pro mne absolutně nepřijatelný.
Nevím, jestli uvedená ambulance je jen v nájmu v objektu nemocnice, ale v každém případě se podílí na celkovém dojmu a pověsti nemocnice v Havířově. Musím říci, že mne i mé přátele, se kterými jsem věc konzultoval, tento případ velmi zaskočil a nepříjemně překvapil.
Proto považuji za nutné Vás o něm informovat.
P.S. souhlasím i s výše uvedeným názorem, že : Z pani doktorky mam pocit ze se nesnazi resit pricinu obtizi ale pouze utlumit nasledky. Bohuzel dost casto i drahymi pripravky u kterych mam spise pocit ze se pouze zkousi jaky budou mit efekt.

K paní Dr. Richterové docházím i s dětmi a přesto, že jim brali krev a testy, říkají: my jdeme k té nehodnější doktorce? To mluví za vše. Za to má i velký dík sestřička ( anděl ). Krom toho už jsme celý rok zdraví a konečně si užíváme života. A to je obrovská pomoc a změna v našem životě, co více si přát. Někdo tady píše o drahých lékách, taky jsem měla doporučeno poprvé brát na imunitu, ale opravdu mi pomohli.!!!! Stále nás kontroluje, dělá nové testy, a hodně se ptá. Jsme mooooc rádi, že ji tady máme a děkujeme Vaši pacienti Janička, Vašík a maminka Danuta