Hotovost

Od 900 Kč

300 Kč

Od 300 Kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

Léčené nemoci

Ocenění

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

Pan Cvrk je ochotný člověk s dlouholetými zkušenostmi a v praxi je to také znát. Byla jsem u něj kvůli chronické kopřivce kterou jsem si vypěstovala díky dálkovému studiu na vysoké škole. Doktoři jen zjistili že nemám žádné alergie, dostala jsem na potlačování kopřivky Dasseltu. Po dvou návštěvách u pana Cvrka došlo k obrovské změně a kopřivka ustoupila. Třetí návštěva už jen sloužila k ,,doladění". Ještě jednou moc děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Kožní problémy jsou vždy problémem nedostatečné funkce slinivky. U dětí někdy stačí jen jeden "restart",u mladých lidí dvě návštěvy.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Dálkové vysílání léčivé energie

Pan Vladimir Cvrk mi pomohl z nejhorsiho.
Dela,co umi a pomaha to.
Jsem mu moc vdecna.
Nebot jsme hmota i energie.
A prave mit vyrovnane energie je alfa a omega vseho.
Dekuji
Lenka Dvorackova

Ing. Vladimír Cvrk

Všechno okolo nás je energie.I my jsme energetické bytosti.A žijeme v oceánu různých energií. Některé jsou velmi silné a jsou současnými metodami měřitelné:energie slunce,vzduchu,voda,potravin.Jiné jsou jemné a neměřitelné:energie dotyku,hudby,zvuku,pyramidy....

Pana Cvrka oslovila s prosbou o léčení na dálku moje žena v době, kdy jsem byl v kritickém stavu v umělém spánku na plicní ventilaci s covidovým zápalem plic. Pan Cvrk ihned působení zahájil. První zhruba týden byl stav stále stejný, ale již za další týden se začaly hodnoty výrazně zlepšovat a během dalšího týdne jsem mohl být od plicní ventilace úplně odpojen. Sami lékaři byli překvapeni tím, jak se plíce rychle regenerují. Původně očekávali, že budu muset být na ventilaci napojen mnohem delší dobu a odpojování bude muset být postupné, v řádu minimálně týdnů. Věřím tomu, že energie pana Cvrka výrazně přispěla k pozitivnímu obratu v mém těžkém stavu a k urychlení regenerace poškozených plic. Doufám, že i nadále bude moje uzdravování probíhat dobře a že se brzo zapojím do normálního, aktivního života. Za pomoc pana Cvrka moc děkuji!

Ing. Vladimír Cvrk

Druhý den mi teta dotyčné klientky nadšeně zvěstovala: “Stal sa zázrak! Marta prehovorila!“ Dozvěděl jsem se, že přibližně v okamžiku, kdy jsem aktivoval tuto novou terapii, nad lůžkem Marty probíhalo lékařské konzilium. K překvapení všech přítomných lékařů, se Marta bez pomoci posadila a řekla jedno slovo: “Ano.“ Opakované provedení počítačové tomografie na hlavě ukázalo zvláštní a nepochopitelnou věc: základní tělo nádoru zmizelo, zůstaly jen okrajové ramena. Od té doby jsem použil tuto metodu již mnohokrát, prozatím výhradně a pouze jen pro své klienty. Myslím, že teď nadešel čas, s množícími se žádostmi o léčení na dálku, metodu poskytnout i širší veřejnosti, přes internet.

Dobrý den, chtěla bych se podělit o svojí zkušenost s touto nemocí a léčbou na dálku. Začalo to zvýšenou teplotou, bolestí v krku a zarudlýma očima. Po týdnu jsem jela na testy už v horečkách, samozřejmě už s pozitivním výsledkem. Horečky přetrvávaly a nešly srazit ani léky, ani zábaly. Po třech dnech horeček mi zavolali záchranku, která mě okamžitě odvezla do nemocnice. Po dvou dnech v nemocnici s kyslíkovou maskou už jsem to nedávala a tak mě převezli na ARO, kde poslední co si pamatuji je ,že mě uspí. Poté mě uvedli do umělého spánku s tracheostomií na 11.dní. (na umělou ventilaci)
V umělém spánku jsem si naprosto přesně uvědomovala co se se mnou děje, že se mi špatně dýchá, nemůžu mluvit a že se nemohu hýbat. Moje prognóza byla velmi špatná, skoro nulová a i já si to uvědomovala skrze sen. Bylo mi tak zle, že jsem se ve snu rozhodovala o tom, že z tohoto světa odejdu. Poté co jsem se rozhodla, že to přijmu a čekala jsem na poslední sbohem od blízkých, které nepřicházelo, tak jsem si řekla, že přece neodejdu bez rozloučení a začala jsem ve snu upozorňovat na to, že chci žít. Moji blízcí to pocítili podivnými příhodami jako, když mé mamce spadl křížek ze zapnutého řetízku, mé sestře vypadaly knihy z police, mému malému prasynovci se ztratilo zachranářské autíčko, aby ho poté zase našel, synovci se skopal koberec po postelí a moje dcera to odmítla vzdát a podvědomí ji navedlo k počítači, kde narazila náhodou na pana léčitele Cvrka.
Poté co se spolu domluvili na mojí léčbě, se můj stav začal pomalu zlepšovat, což se v mém snění projevilo tím, že ke mně přišlo bílé kotě a bylo u mě do té doby až jsem se cítila lépe. Ve skutečnosti jsem se zlepšila natolik, že mě po pár dnech probudili z umělého spánku. Všichni lékaři to považovali za zázrak.
Po propuštění z nemocnice přetrvávají jisté komplikace, ale i ty se pomalu lepší. (covid jsem dostala 19.října, od 1.prosince jsem doma z nemocnice, ale stále jsem v pracovní nechopnosti)
Věřím tomu, že se musí každý rozhodnout sám o tom, co chce, ale taky musí mít vnímavé blízké, kteří to nevzdají a nechají se vést intuicí a pak je prosba vyslyšena a nabídnuta cesta k uzdravení v tomto případě naleznutím výborného léčitele, kterému bych toutou cestou chtěla mockrát poděkovat. Patří Vám velké díky.

Ing. Vladimír Cvrk

Tento systém jsem poprvé použil v únoru 1995 v slovenských lázních Dudince, kdy jsem byl požádaný, abych pomohl 29-ti leté ženě Martě V., která ležela s diagnózou nádoru na mozku na jednotce intenzivní péče v nemocnici v Banské Bystrici vzdálené asi 80 km. Přímý kontakt možný nebyl, takže jsem požádal rodinu o fotografii. Na základě tohoto snímku jsem provedl diagnostiku a určil nejvhodnější typ stimulačního rezonátoru, který jsem pak energeticky provázal fotografií dané pacientky. Takto jsem zajistil, že energie rezonátoru, která byla sice velmi malá, ale přesto působila nepřetržitě celý den.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Běžný termín

pana Vladimíra znám asi deset roků. Dovede dobře naslouchat a ještě lépe poradit s následnou léčbou. Jeho úspěšnost vždy byla pro zdraví rodiny prospěšná až ideální. Vřele doporučuji jeho služby. Nemám co více dodat, musí se poznat .

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji Petře za kladné hodnocení.

Pana ing. Cvrka jsem našla na internetu v době, kdy jsem byla skoro před kolapsem z důvodu zdravotních potíží a totálního vyčerpání. Již po pár dnech jsem začala lépe spát, po dvou týdnech od zahájení léčby na dálku jsem se cítila mnohem lépe, kolapsový stav pominul a velmi se zmírnily moje mnohaleté bolesti a potíže. Dnes po necelých třech měsících se můj zdravotní stav o hodně zlepšil, i když je to běh na dlouhou trať a jeho pomoc budu potřebovat ještě dlouho, a to z důvodu, že co jsem přehlížela a neřešila mnoho let, není možné napravit během pár dnů. Děkuji mu za jeho vstřícnost, pomoc, skvělou komunikaci a jeho okamžitou reakci na jakýkoliv můj podnět a prosbu, a dále také za nabídku pro mě prospěšných produktů. Pokud to bude možné, zůstanu jeho klientem co nejdéle. DĚKUJI a přeji mu hodně zdraví a spokojených a vyléčených klientů. Věra J.

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji paní Věro za vaši důvěru a trpělivost. Někdy se stává,že výsledky se projeví až po delším čase,protože každý člověk je originál a každý je jinak citlivý a jinak dlouho se potýkal s problémy.

Dobrý den v minulosti jsem dělal u pana Inženýra Cvrka kurz Asýrské léčitelství.Důvod byl ten že jsem že mi kamarád doporučil udělat si léčitelský kurz.
A taky se mi líbila možnost jak být více prospěspěný..
Asi po pár dnech když už jsem měl léčitelský kurz od pana Vladimíra hotový,se mi ozvala kamarádka že má bolaví kotník ze squashe.
Požádala mě, abych jí na to zkusil použít Asyrské léčitelství,které mě naučil pan Vladimír.
Po aplikování mojí energie z rukou kterou jsem použil na bolavé místo,se kamarádce Lence nadruhý den kotník zlepšil a byla spokojená....
Tímto chci poděkovat za léčitelský kurz,který jsem se mohl u pana Vladimira naučit....
A kamarádce tímto pomoct,ještě jednou děkuji
Honza L

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji Honzo za kladné hodnocení.Technika Asyrských bezkontaktních masáží je stará nejméně 3000 let a jen tím,že je účinná ze zachovala až do dnes.Jsem rád že ji používáš a třeba za čas ji budeš sám předávat dál.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Ekzém mojí dcery

S návštěvou u pana Cvrka jsem velice spokojená, dceři se po velmi krátké době podařilo dostat pod kontrolu rozsáhlý ekzém, který zasahoval celé tělo. V danou chvíli nedokázali ani lékaři pomoci. Nyní nám stačí dodržovat lékařem doporučená dietní opatření a kůži promazávat. Za pomoc velmi děkuji. :-)

Ing. Vladimír Cvrk

U kožních problémů je to vždy problém vnitřní,většinou meridián slinivka+slezina+žaludek.U mladých lidí většinou stačí změnit stravu a energeticky doplnit celý systém meridiánů.Dcera určitě v budoucnu splní své sny a bude známou herečkou.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Zdravotní potíže - zažívání

Moje zkušenost je velmi pozitivní. Pan Ing. Cvrk je velmi příjemný člověk, kterému můžete říct cokoli a naslouchá vám. Neměnila bych! Moje zdravotní potíže se díky léčení u pana Ing. Cvrka Zlepšují. Mockrát děkuji. Děláte úžasnou věc ❤️ s pozdravem Vránová

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji slečno Leono za kladné hodnocení.

Toto byla má první zkušenost s podobnými metodami a zároveň má první návštěva u léčitele. Takže má částečná počáteční nedůvěra byla oprávněná. Tato nedůvěra se po chvíli rozplynula, protože jsem v Ing. Cvrkovi poznal empatického a moudrého člověka.  A také proto, že jeho metoda souzní s tím, o co jsem se v posledních měsících sám zajímal, co jsem prožíval, co jsem pochopil a čemu věřím.

Po chvíli povídání přišlo k samotné terapii, začátek byl možná pro nezkušeného poněkud zvláštní. Jakmile však začal svou práci rukama kolem těla, tak jsem po chvíli cítil zvláštní pocit uvolnění. Tento pocit se potom v pyramidě za poslechu hudby a tónů ještě prohloubil. Již dříve jsem měl zkušenost s relaxací, od psychologů, za poslechu instruktážní nahrávky, nebo s moderní technikou za pomoci psychowalkmanu. Takže jsem mohl porovnávat.

Tak hlubokou relaxaci jsem ještě nezažil. I to zvláštní, co jsem cítil, viděl a prožíval. Byla to síla.  Pak také moc děkuji za následný rozhovor, který byl již něčím navíc nad rámec terapie. Opravdu jsme si pěkně popovídali a přitom jsme si ve všem rozuměli. Bylo to pro mě také potvrzení, že jsem na správné cestě. Zároveň to bylo také ujištění, že k němu zajdu se svým synem, který má velké problémy s komunikací, žije tak trochu ve svém světě. A s manželkou, která se léčí z těžké nemoci. Co jsem po této terapii získal ?

Asi bych to shrnul  takto - po rocích starostí, problémů, stresů a pádu na pomyslné dno, kdy mi zbyla jenom naděje. Poslední měsíc zase naopak obrat o 180 stupňů, spousta zvláštních náhod, setkání, nápadů, energie. Hledal jsem nastolení určité rovnováhy a klidu, abych mohl dál pracovat na vyřešení všech problémů, které jsou ještě přede mnou. Pan Cvrk mi tuto harmonii a energii dodal, a teď je to jen na mně. Nakonec stručně, dostal jsem víc, než jsem čekal.
Děkuji

Ing. Vladimír Cvrk

Pan Radek patří k těm ,co svoji cestu hledají.Pro ty mám připravený tak dvakrát ročně kurz bezkontaktních Asyrských masáží,kde se každý zájemce může naučit základy 3000 let starého léčitelství.

57 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám nějaký vodnatý výtok(hlen?) z konečníku bez zápachu.Na kolonoskopii jsem byla a jsem v pořádku.Hemeroidy nemám...Obvodní lékař říkal, že se to občas objeví a může to být po antibiotikách,ty jsem brala pře 7 měsíci.Nekouřím, nepiji alkohol,strava se myslím zdravě,samá zelenina,nic smaženého...tak prosím poraďte,děkuji.Lika

Je přípravek,který stimuluje zdravou střevní floru a stimuluje růst bifidobakterií.Najdete ho pod názvem Fohow Meigui.

Ing. Vladimír Cvrk

Dobrý den , vážený pane doktore ,mám takový zvláštní dotaz, letos mne bylo 71 let .Chci se zeptat zda v těchto letech má cenu si zakoupit produkt na podporu růstu vlasů (ne že bych jich měla málo,ale v mládí přeci jenom jich bylo více)
je možné mi odpovědět abych jenom nevyhodila zbytečně peníze ?Děkuji mockrát a s pozdravem

Určitě ano.Na tento problém se mým klientům osvědčil přípravek Schindeleho minerály.