MUDr. Igor Šubert

Praktický lékař Více

Radostín nad Oslavou 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
č.d. 144, Radostín nad Oslavou

Když jde do tuhého, vždy pomůže. To že nesnáší simulanty a hypochondry je dostatečně vidět.Poskytuje službu v místě včetně lékárny, ale to je asi lidská závist, když si někdo na úvěr opraví starý barák a je od večera do rána v práci.
pro mne jeho závěry vždy korespondovaly s názorem odborných lékařů specialistů
a seděly včetně doporučení a rad.

Držím mu palce v boji s lidskou závistí.

Náhodou jsem zabrousil na vedlejší fórum tohoto lékaře a cituji: "Lidé z vesnice nemají ke komu přejít."

V tomto fóru se objevilo: "Váš exodus, naše naděje!"

Proto mě napadla racionální otázka...

Pokud by tedy pan doktor odešel, kam tedy všichni (nejen spokojení) pacienti přejdou ??

Vrátíme se k době Sám sobě lékařem?, či věř a víra Tvá tě uzdraví ?

Určitě si všichni negativně hodnotící uvědomují tyto důsledky...

Vážení hodnotící, silně pochybuji o Vašem duševním zdraví... Přiznám se, že je mi nevolno z projevů Vaší vůle. Dojímá mne jak téměř všichni zde jsou ukřivděni, špatně léčeni a téměř mrtví... Jak si stěžujete že neumí vše, jak by mohl? je to jenom člověk, ale to že Vás neposílá s každou "kravinou" do nemocnice je snad jenom Vaše plus. A když máte podezření,PROČ jste nejeli do nemocnice sami?
PROČ? Protože v drtivé většině případů má pravdu! PROČ ho navštevujete se zdravotními problémy po večerech, nocích a o víkendech ? Když je tak špatný jak tvrdíte...
Někdo zmínil "lahvinky a zabíjačky", myslím že je na vlastním uvážení každého, zda někomu¨věnuje prezent či nikoliv. Věřím že na vysočině si lidé do dnešních dnů mění část zabijačky "na zkušenou".
S úsměvem zmíníme lékárnu... Tuhle příležitost má každý, pokud by lékárnu otevřel kdokoliv jiný, ukazovalo by se na něj stejně... Čistá lidská závist jest prostě lidským jevem... Taktéž jsem téměř přesvědčen jak autoři negativních příspěvků se lékarně vyhýbají obloukem a jedou do kterékoliv jiné 15-20km vzdálené... :)

Musím zmínit jak je zde v oblibě podpis NN (čti Anonym), čož značí jak jsou zdejší přispěvatelé rovní a nemají potřebu se zdržovat podepsat příspěvek.

Pokud někdo nesouhlasí s mým příspěvkem,
prosil bych o zatelefonování na 732 227 086 a nikoliv "jedovaté plivání" skrze anonymní diskuze.

Abych celý článek uvedl na pravou míru, mé jmeno je Ilja Šubert, jsem mladším ze dvou synů výše uvedeného lékaře, ve vzniku tohoto článku není můj otec NIJAK ANGAŽOVÁN, a činím tak z vlastní iniciativy. Doufám že správci tohoto fóra přispěvek uveřejní a neoznačí ho za zaujatý.

Pokud jsou autoři příspěvků místní (Radostín n. Osl. + okolí) jistě potvrdí pravdivost předchozího odstavce.

S pozdravem Šubert

Panu doktorovi Šubertovi by se vyplatil soukromý hřbitov....Dle mého názoru to není lékař,ale patolog,řezník,hrobař,neznalec.....Kdo uteče vyhraje,kdo to nestihne,tak mu přeji upřímnou soustrast..
Pane doktore,jestli si to čtete,zamyslete se nad svými výkony nevýkony a odejděte...děkujeme...
Chocholoušek

no absolutně špatná diagnoza,neochotný atd.Tohoto pana doktora vůbec nedoporučuji.

Znám pana doktora několik let a můžu říct že když je achich ouvej tak ví co dělá... A že má lékárnu, to je čistě jeho soukromá věc, profitujeme z ní všichni...

nevím kdo mohl napsat nejlepší
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

dobrý lekař vždy vyhoví ve všem a pomůže

Pan doktor je ke mně ochotný, vyjde mi vstříc i mimo pracovní dobu.Mám s ním dobré zkušenosti.