Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Děkuji panu doktorovi za ošetření a léky. Poprvé po dlouhé době (asi po 6-ti letech) mohu spát bez bolestí.

Dnes jsem byla na doporuceni sveho vynikajiciho orthopeda dr.J.Bartsche v ambulanci bolesti v nemocnici v Moste a muzu rict,ze krome prave jmenovaneho dr.Bartsche,jsem se zatim NIKDY nesetkala s tak ochotnym,milym,prijemnym a urcite i bezvadnym clovekem jako urcite je pan dr.Gregus.Prala bych kazdemu,kdo uz musi k lekari aby mel to stesti a potkaval jen takove doktory ,jako jsou tito dva panove.Obema preji jen to nejlepsi a abych nezapomnela,tak u obou pracuji i velice prijemne a mile sestricky a to se taky moc nevidi.Omlouvam se,ale MUSELA jsem toto napsat,protoze i kdyz jde clovek k temto doktorum s bolesti,tak si u nich nepripada jako vetrelec,ktery je snad obtezuje,ale jako clovek a to se bohuzel taky moc nevidi.Jeste jednou hodne stesti vsem!!! L.Zelenkova,Opocno u Loun