Praktický zubní lékař
č.d. 97, Chvalovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Jedna velká katastrofa!!!!! Nikomu bych ho v životě nedoporučila!!!
Odmítl mi děti (i když jsem mu říkala že máme problémy s kazy), muži navrtal zub mezi kořeny (takže špatně ).....
Ostuda všech!

Jedním slovem katastrofa!!! Nikdy víc!!! Zadělal mi velký kaz plombou. Po návštěvě jiného zubaře mi bylo sděleno že tohle rozhodně není plomba ale zbytky čehosi… Nedoporučuji pokud nechcete mít zničené zuby.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor mě přijal s akutním zánětem dásně po velkých bolestech a probdele noci.Ve Znojmě jsem byl na dovolené a tak jsem hledal až jsem našel...Pan doktor byl velmi příjemný, ochotný, vše mi podrobně vysvětlil.Lečba brzy zabrala a já mohl dál trávit dovolenou ve Znojmě.
Byl jsem maximálně spokojen. Děkuji.

Umístění: Praktický zubní lékař Kazy

Pana ,,doktora,, bych nedoporučila ani svému nepřítely.Na první dojel sice působí mile ale nenechte se oklamat.Po zakroku v celkové anestezii kdy jsme byly domluvení že mi vyvrtá všechny kazy a zadělá provizorně.Jsem se probrala s 5ti vytrženými zuby a ostatnimi v dezolátním stavu.Bohužel jsem se si recenze na nej zjistila až po téhle situaci a nestačila jsem se divit.Stačí jeho jméno zadat do vyhledávače a první co Vám vyjede je pořad Černé ovce.Stačí zhlédnout a hned máte názor co to je za člověka.

V září roku 2013 jsem podstoupila vytažení rozpadajícího se zubu v AT DENT s.r.o. – nyní SG DENT. Jednalo se o horní zub 2 vlevo, vytáhl mi jej ihned MUDr. Sghier a zavedl zubní implantát, opravdu ho tam dotlačil prstem . Od té doby jsem nesmrkala na levou nosní dírku (smrkám často, jsem alergik). U svého stálého stomatologa jsem si musela nechat dělat umělou náhradu zubu s patrem za 2500 Kč (mluvte s lidma bez předního zubu).
V lednu (po 4 měsících) se mi přihodilo posunutí doleva, bylo to bolestivé až na nerv. Pan doktor se mi snažil zatlačit nazpátek (nebyl to ošetřující implantalog, ale zastupující zubní lékař) , pochopitelně se to nesrovnalo.
V únoru jsem byla ošetřena a zubní implantát musel MUDr. Sghier vytáhnout a vyhodnotil, že ze 2/3 se kost zhojila a z 1/3 ne.
Nebyla to pravda, nikdy tam pořádně nebyl . Při příští návštěvě (vytažení stehů) zdravotní sestra ptala, zda jsem je dobrala antibiotika, žádná jsem nedostala.
Nebyla jsem postižena sama, v čekárně jsem se setkala jen s nepodařenými implantáty, kdy spodní zuby přečnívaly horní a muselo to být neesteticky zbroušeno. Paní s několika pahýly již delší dobu , další paní byla také na vytažení nepodařeného implantátu. Byla jsem v této ordinaci naposledy. Byli však solidní a peníze mi byly vráceny v hodnotě celého voucheru.
Ovšem narušenou kost a co jsem si vytrpěla, mi již nenahradí.
Nyní jsem ošetřována na implantologické klinice, pan doktor mi zaváděl implantát několika jemnými vrtáčky, bolestivé to samozřejmě po odeznění injekcí je, ale cítila jsem, že sedí uvnitř kosti, nedráždí nějaký nerv apod.. Ihned ten den mi byla dána dočasná náhrada zubu. Vstřícnost a profesionalita jsou nesrovnatelné. A jedná se opravdu o cenový rozdíl 3000. To se mi opravdu vyplatí.

S péčí pana doktora jsem byla maximálně spokojena! Profesionální přístup, a dobře odvedená práce. Určitě doporučuji.

Moje zkušenost s panem zubařem je špatná, plánoval si asi dlouhé roky svou kariéru se zubními implantáty a i na to potřebuje pacienty, takže podle toho i mé zuby dopadly.
Přešla jsem k jinému zubaří, a ten se zhrozil a myslel si, že u zubního lékaře, jsem nebyla asi roky, a to jsem chodila i 3-krát do měsíce k němu s bolestí zubů, a pořád mi tvrdil, že mám zuby zdravé.
Pokuď myslel jen spodní zuby a to ne všechny, tak měl asi pravdu,protože skoro všechny horní zuby, mi museli vyvrtat kazy, spravit a spodní jen sedmičky.
Co se týče trhání, to umí nejlíp, část kořenu nebo zubu vám tam zaručeně nechá, a bude tvrdit, že svou práci odvedl na jedničku.
Čištění kanálku probíhá cca 2 minuty, to je možná moc, a s tím, že vám tam část tkáně samozřejmě nechá a kanálek nevyplní, zub zablombuje.
Samozřejmě ho doporučuju těm, kteří si svých zubů neváži a chcou ZUBNÍ IMPLANTÁTY.
Ale od něj bych si ani ten implantát nedala.

Je to pan doktor super přístup a 1 za odvedenou práci taky doporučuji!!!!!

První návštěva a první dojem-bomba.Super doktor,můžu jen doporučit.

Nejlepší zubař na Znojemsku :-) DOPORUČUJI !!!!