MUDr. Horáček Toman

Praktický lékař Více

Komárov 1 adresa

Ordinace PL pro dospělé
č.d. 501, Komárov

Pana doktora nedoporučuji. Ve svých 25 letech se mi najednou objevila vodnatá rýma, pšíkání atd. po půl roce, kdy se tento stav zhoršoval, jsem navštívila pana doktora Horáčka a poprosila ho, zda by mne mohl poslat na vyšetření k alergologovi. Pan doktor to odmítl, že tohle nedělá, že mně bude léčit sám. Naštěstí mne můj budoucí alergolog vzal bez doporučení a byla mi samozřejmě zjištěna alergie na prach atd. dostala jsem prášky na alergii a problém okamžitě vyřešen.
Nikdy mi nevyšetřil štítnou žlázu ač jsem si stěžovala na různé problémy a nehledě na to, že celá moje rodina se léčila se štítnou žlázou u pana doktora Horáčka. Poprosila jsem tedy svojí gynekoložku, zda by mi mohla udělat testy a ejhle byl mi zjištěn autoimunitní zánět štítné žlázy. Opravdu nevím k čemu pan doktor Horáček je, když potřebujete poslat k odborníkovi, tak vás nepošle a když mu necháte důvěru v tom, že je to doktor a že k němu chodí zbytek vaší rodity a on by tedy měl vědět, jak vás léčit nebo jakým nemocem předcházet, tak nakonec zjistíte, že na to kašle. Když jsem ho navštívila opět po čtyřech letech a řekla mu, že mezitím, co jsme se neviděli mi zjistili alergie,štítnou žlázu, atopický ekzém atd., tak si to zapsal do počítače a změřil mi tlak to bylo vše, řekla jsem mu tedy ať mně ještě naočkuje tetanus, protože ani to by neudělal. Prostě člověk se u něj musí léčit sám. Tento pan ,,doktor´´ je podle mého dobrý akorát pro ty, kteří potřebují napsat neschopenku a to je tak vše.

jsem s panem doktorem moc spokojený

Bohužel se musím přidat k negativnímu hodnocení pana doktora. V okolí příliš dobrou pověst nemá a sama jsem se přesvědčila na vlastní kůži...léky píše, jak ho zrovna napadne a pak to tak vypadá. Je sice milý a vcelku i vtipný, ale bohužel lékař to dobrý není. Dalším příkladem je babička, kterou léčil ibalginama na Ischias a přitom měla uskříplou míchu mezi obratlema...Myslím si, že tento pan doktor má jediné "štěstí" že je na vesnici takže k němu vždycky lidé chodit budou, jelikož nemaji na vybranou...

Jsem spokojená s panem doktorem. Vždy ochotný,milý a zkušený.

Jsem vždy spokojená. Není co bych mohla vytknout.

Já jsem moc spokojená, mně vždycky pomohl. A zachránil nám babičku. Fakt si nemůžu stěžovat na přístup.

Moc špatné.
nechápu, jak lékař, co celý život píše Brudeny a Ibalginy na všechno, nepozná cukrovku ani nedoporučí odborníka starému člověku co je evidentně nemocný..
Takový člověk se svým přístupem myslím nemá v ordinaci co dělat.
Neochota, dlouhé čekání, i když objedná, čas nedodrží ani v rámci nějaké tolerance.
Nedoporučuji tohoto lékaře.