MUDr. Helena Zejdlová-Melicharová

Alergolog Více

Zlín 1 adresa

Krajská nemocnice T.Bati Zlín
Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Krajská nemocnice T.Bati Zlín Jiný

Paní doktorka je úžasná!! Chodím k ní už dlouho a přála bych si víc takových doktorů! Jak už bylo zmíněno je to úžasná doktorka!❤️ na návštěvy k ní se těším a mám ji moc ráda..

Umístění: Krajská nemocnice T.Bati Zlín

Jak již bylo zmíněno několikrát...úžasná paní doktorka. Zajem o pacienta je neuvěřitelná. Empatie,důkladnost.....
Dovoluji si napsat že je to Anděl.
Více takových doktorů ❤

Pro mě nejlepší doktorka pod sluncem. V životě jsem se nesetkala s takovým zájmem o pacienta, jako u ní. A navíc s lidským a laskavým přístupem. Jak nemám ráda čekání u lékařů ikdyž je člověk objednaný na čas, u ní ty mírné skluzy před její ordinací toleruji, protože vím, že jsou způsobeny tím, že si dává tu práci a zajímá se o problém a než se stihne o něm pohovořit a probrat jej, tak to za 10 minut, co si většina lékařů na pacientá dává, nestihne.
Jen jí vděčím za to, že mám ze syna opět zdravé dítě, jiný lékař by to po pár vyšetřeních co nepřinesly výsledky zabalil a poslal nás o dům dál, ale paní doktorka byla trpělivá a hledala a hledala, až našla zakopaný problém a za to jí nepřestanu být vděčná.

K paní doktorce jsem chodila velkou část svého dětství a dodnes na ni vzpomínám jako na nejlepší lékařku, se kterou jsem kdy přišla do kontaktu. Velmi pečlivá, empatická, s lidským přístupem. Každá návštěva začínala velmi podrobným rozhovorem, kde jsme probíraly veškeré příznaky za uplynulý rok a hledaly souvislosti. Nyní mám sama děti a se synem jsem byla nucena navštívit alergoložku, jejíž přístup se bohužel nedá s přístupem paní doktorky vůbec srovnat. Proto jsem se rozhodla se synem jet do Zlína, přesto, že je to pro nás více než 100 km. Snad nás paní doktorka vezme do péče.

Paní doktorka je jedna z nejlepších doktorek, které jsem kdy potkala! Takový zájem o pacienta se vidí jen málokdy. Měla jsem velké problémy s alergií, které narušovaly celoročně můj život. Paní doktorka mně objednala kapičky pod jazyk, které jsem užívala 4 roky a po této léčbě se můj stav zlepšil. Neříkám, že nemám žádné problémy, ale rozdíl mezi tím, co bylo a co je nyní je neuvěřitelný! ... Velká škoda, že už jsem dospělá a musím chodit jinam. Jsem zvyklá na naprosto profesionální přístup paní doktorky a proto lékaře pro dospělé ve Zlíně nemůžu vystát - naprosto odměřený přístup. Dokud máte šanci chodit k paní doktroce, tak ji využijte! Je skvělá a moc mně pomohla.

Paní doktorka Melicharová - Zejdlová je specialistkou ve svém oboru. Je velice vnímavá, příjemná, dokáže poradit, umí to s dětmi,....Navštěvovala jsem ji s dcerou ještě v Brně a hodně nám pomohla. Určitě můžeme paní doktorku vřele doporučit. Za celou dobu léčby ji děkujeme a přejeme pevné zdraví a příjemné pacienty.
Lada a Veronika Drimlovy

Paní doktorka je velice hodná chápavá .Pokaždé co tam jdu se svou dcerou se nemužem dostat z ordinace .Dcera ji chce všechno říci a ukázat co má nového a paní doktorce to nevadí že ji zdržuje od práce ,takových to chce víc lékařů.Všem doporučuji paja

Byla jsem u ní s dcerou a ta už se nemůže dočkat další návštěvy u ní, je to nejepší alergolog, se kterým jsem se setkala a že jich nebylo málo, vřele doporučuji-:))

PANÍ DOKTORKA MELICHAROVÁ JE NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA V ALERGOLOGII CO ZNÁM.JSEM MOC SMUTNÝ ŽE JSE ODSTĚHOVALA Z BRNA A ZÁROVEŇ SŤASTNÝ ŽE ŠLA ZA HLASEM SVÉHO SRDCE.PANÍ DOKRORKA KTERÁ PŘEVZALA KLIENTELU V BRNĚ SE ODSTĚHOVALA Z KOHOUTOVÉ A NENECHALA ANI ADRESU KAM SE STĚHUJE. PANÍ DOKTORKO, MOŽNÁ SE ZA VÁMY VYDÁM IKDYŽ IVANČIC DO ZLÍNA TO NENÍ KOUSEK, ALE VAŠE VRELÉ SLOVO MI STOJI ZA TU JÍZDU. VÁŠ DLOUHOLETÝ PACIENT TOMÁŠ KARAČ DŘÍVE Z DRAŽOVIC, ALE TEĎ Z IVANČIC
PS: 3.9.2011 JSEM SE OŽENIL

jsem velmi spokojená, přístup k dětem je orpavdu citlivý a chápavý, také je odborník na svém místě.