Helena Volná, praktický lékař

MUDr. Helena Volná

Praktický lékař

č.d. 90, Klenovice na Hané
Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je vynikající úřednice, ochotně napíše, vyplní, podepíše, zodpovědně vybere poplatek za všechno, i za to,co nemá. Nikdy dobrovolně nesdělí výsledek vyšetření, ve zmatku, jaký v ordinaci vládne je práce lékaře i sestry velmi náročná.

ok

Paní doktorka je velmi ochotná, když člověk potřebuje pomoc ráda pomůže. Když k ní přijdu řeknu jaký mám problém, dostanu léky, ale někdy se bohužel nedozvím co mi vlastně je. Ale každý má nějakou tu mouchu, nikdo přece nejsme dokonalí ne?

Mám s touto paní doktorkou mnohaletou zkušenost. Nejlepší je, když příjdete, určíte si diagnózu, požádáte o konkrétní vyšetření (ošetření) a necháte si napsat léky, které si sami určíte. Velkou iniciativu od ní čekat nemůžete. Pravdou ovšem je, že pokud člověk potřebuje akutní ošetření, nemusí se bát zavalot třeba i o půlnoci.

vyborná doktorka mohu jen doporučit

Ochotná, ošetří i mimo pracovní dobu, je možné jí svěřit i osobní problémy, snaží se pomoci.

Paní doktorka je úplně nej nej nej- škoda ale že už má plný stav,chtěl jsem jsem k ní dovést i přítelkyni..Mlčoch L.

PANÍ DOKTORKA JE VELICE OCHOTNÁ MÁM VELICE DOBRÉ ZKUŠENOSTI HLAVNĚ TED CO MI ONEMOCNĚLI VÁŽNĚJI OBA MOJI RODIČE,JEJÍ PŘÍSTUP JE VELMI DOBRÝ JSEM S PANÍ DOKTORKOU SPOKOJENA.JE TO VÝBORNÁ DOKTORKA.

vyborna doktorka