Helena Veselá, praktický lékař

MUDr. Helena Veselá

Uložit

Praktický lékař Více

11 názor

Uložit


Adresa

Praktické lékařství pro dospělé
K Roklím 279, Chýně

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je opravdu profesionální, a strašně hodná, rovněž tak pan doktor Veselý. Velká ochota i sestriček.
Jsem nadmíru spokojená.

V
Ověřený profil

Naprostá spokojenost jak s paní doktorkou, tak i se sestřičkami. Všechny jsou milé a příjemné. T. Makal

D
Ověřený profil

Začala jsem k paní doktorce chodit minulý rok z důvodu počínajících problémů s tlakem atd. v těhotenství a bylo nad mou sílu dojíždět do Prahy za svou praktickou lékařkou. Nejdříve jsem se bála, protože jsem měla bezva doktorku, ale hned první návštěva mě mile překvapila. Přišla jsem za paní doktorkou s prosbou a to jsem ještě nebyla její pacientka, ona mě ochotně vyšetřila a dokonce přijmula do stavu, i když měla napsáno, že nové nepřibírá. Vyhodnotila diagnózu, předepsala lék s tím, abych si došla do nemocnice a pak jí zavolala, jak to dopadlo. V nemocnici paní doktorku pochválili za správnou diagnózu a předepsaný lék. A byly i další situace, kdy jsem opravdu ráda, že k ní mohu chodit. Nikdy nic nepodcení a nenechá náhodě, klidně vám 2x za období vezme krev, aby se ujistila o své diagnóze a pošle vás na správné vyšetření, kde potvrdí její výsledky a domněnky. Opravdu skvělá a velká odbornice, i sestry jsou milé, ochotné a odborné. Vše je vždy bezvadně připraveno, takže když se na něčem domluvíte a po čase si pro to přijdete, vše je založeno a předepsáno v kartě. Opravdu bezvadný pořádek, bezvadný přístup, nikdy nemáte pocit, že obtěžujete, vyjdou vám ve všem vstříc, nedělají se ukvapené rozhodnutí a mohu to posoudit, protože jsem tam byla s 2x závažnými věcmi a ne jen s rýmou. Opravdu vysoká odbornost a vynikající přístup, s jakým se u většiny praktických lékařů nesetkáte.

K
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu milá a ochotná i mimo svou pracovní dobu s Vami resi Vase problemy. Jsem rada, ze k ni chodim.

S
Ověřený profil

Báječná doktorka s opravdovým zájmem o pacienta. Vykonává práci nad rámec svých povinností a ještě k tomu ochotně! Nikdy jsem se u ní nesetkala s přístupem, že "obtěžuji" kvůli banalitě. Díky ní jsem se dostala ze zdravotních problémů, se kterými si bůhvíkolik odborníků nevědělo rady. Patří jí velké uznání.

Spolehlivá paní doktorka, nepředepisuje léky nadměrně.

Příjemné vystupování, maximální pče o pacienty, pozitivní nálada. Paní doktorka je jeden z mála lékařů, které jsem navštěvoval,která u mě nevyvolává pocit že ji obtěžuji svými problémy a nezdržuji při jiné činnosti.:-)Děkuji za to.

Vřele doporučuji,paní doktorka je poctivá a spolehlivá. Sestřičky jsou ochotné,vstřícné a velice milé.

K paní doktorce jsem přešla nedávno a velmi mile mně překvapila zájmem, profesionálním přístupem a svými znalostmi. Stejně tak je skvělá i sestřička. Všem pacientům můžu jen doporučit.

Paní doktorka je spolehlivá a pečlivá. Sestřičky jsou obě milé a velmi ochotné, s lidským přístupem.Macek

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti