MUDr. Helena Štrobl Syrovcová

Diagnostik Více

Poděbrady 1 adresa

RTG Poděbrady s. r. o.
Jiráskova 252, Poděbrady

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: RTG Poděbrady s. r. o. Jiný

Velmi milá a vstřícná paní doktorka. Vše ochotně vysvětlí a pacienta uklidní. Radost navštívit lékaře jako je paní doktorka Syrovcová.

Pani doktorka,je velmi ochotná,hodná,milá,vstřícná! Její lidské chování k pacientum,velmi potěší,já osobně byla velmi mile překvapena! Jela jsem za ní z Prahy do Poděbrad,protože jsem slyšela,že je ta Nej ve své profesi, upřímně moc se mi nechtělo....ale nelituji naopak! A je s ni sranda :-) Zdravím a za vše díky Jandová

Paní doktorku doporučuji. Je moc příjemná,pečlivá a ochotná. Super přístup k pacientům. Jen více takových doktorů!!!! A sestřičky jsou také příjemné.

Skvělý přístup k pacientům, trpělivě vysvětluje problémy, odpovídá na otázky.

Paní doktorka je velice ochotná a milá, a v každém případě poradí co a jak. Sestřicky jsou vstřícné a v čekárně dlouho čekat nebudete!! Doporučuji !!!

Pani doktorka je velice příjemná, pečlivá a v těžkých chvílích dokáže povzbudit a utěšit.

Výborný přístup jak sestřiček, tak paní doktorky - vždy ochotné na objednání na vyšetření i v průběhu vyšetření a v následné komunikaci. Oceňuji vzájemnou spolupráci s mým ošetřujícím lékařem a dalšími specialisty. Moc se mi líbí modeznizované a příjemné prostředí vyšetřovacích místností.

Děvčata na tentgenu jsou vždy milá a ochotná a navíc jim to odcejpá...