Odborný lékař revmatolog
Pod Holým vrchem 349, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

pani doktorka je vyborna je to zena na svem miste hodne mi pomohla rada ji navstevuji miluse

Paní doktorka Stehlíková je nejen velmi sympatická, vstřícná a chápavá, ale zároveň je také odborníkem na slovo vzatým, velmi svědomitá a rozhodně nic nepodcení. Při sebemenší nejasnosti raději požaduje další vyšetření, na které Vám okamžitě dá žádanku. Mohu ji jedině doporučit. V její ordinaci je velice příjemná atmosféra, umí naslouchat a odborné znalosti jsou špičkové. Sestřička Ilonka je milá a s paní doktorkou tvoří úžasně sehraný tým, a obě Vám pomohou vyšetření nádherně zvládnout --- no přiznejme si , kdo není nervózní.... pacientka z CL -

Paní doktorka je jedna z nejlepších,rozumí svému oboru a hlavně lidem. Jsem s ní velice spokojená a určitě bych neměnila.Kéž by takových lékařů bylo víc!

Skvělá lidsky i profesně

pani doktorka je vynikající,má zájem o pacienty a jejich léčení.Je málo takových lékařu.....milan D.

Paní doktorka je vstřícná a milá. S její péčí jsem maximálně spokojená. Po mnoha letech mne vrátila do aktivního života.

Paní doktorka je skvělá a lékařka na svém místě.Má velmi dobrý přístup k pacientům.

velmi vyborna lekarka jsem sni velice spokojena

je to skvělá lékařka s příjemným vystupováním a svému oboru rozumí dokonale

Paní doktorka Stehlíková je vynikající!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Libor Koudelka