Helena Šichová, pediatr

MUDr. Helena Šichová

Uložit

Pediatr Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hradecká 348, Opatovice nad Labem
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Velmi dobrá dětská lékařka. Doporučuji. Kdyby bylo takových lékařek více. Je ochotná, vlídná a děti ji mají rády.


M

K paní doktorce jsem přešla na doporučení , a je skvělá, dojíždím z větší dálky a věnuje se mým dětem maximálně.Antibiotika nám dává jen když je to nutné ( mé děti mají antibiotika 1 do roka ) Vše správně odhalí, doporučí, vysvětlí, má ten správný lidský přístup.Nevyměnila bych ji !


DOPORUČIJI MOC DOBRÁ HODNÁ JAK DOKTORKA TAK SESTRA.VŘELE DOPORUČUJI.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Paní doktorka je podle mého názoru perfertní! Vyzná se v oboru, poradí, pomůže. Vždy se ptá, jestli náme nějaké problémy a co potřebuju vědět, to mě poví. Má hodně zkušeností a myslím, že si se vším dokáže poradit.
Zato sestra co tam má je děsná! Neochotná, nepříjemná, protivná! Nevim jak takováhle ženská může dělat dětskou sestřičku!!! Chová se povýšeně a vůbec né tak, aby vyšla člověku vstříc.
Divim se paní doktorce, že si k sobě, když ona je vážně super, vzala tak příšernou sestru!!!! Přála bych jí nějakou lepší!
Ale hlavně že paní doktorka je příjemná a ochotná.


Paní doktorka je velmi pečlivá, žádný problém nezanedbá, ráda poradí. Její láska k antibiotikům je ale dle mého až moc velká


M
Ověřeny pacient

Ačkoliv jsem byla často nemocná v ordinaci paní doktorka se o mě staraja s max PEČLIVOSTÍ. Často mne posílala na různá kontrolní vyšetření. A když bylo třeba napsala i potřebná doporučení na ozdravné pobyty či uvolnění z TV. Specializuje se na problémy se ŠTÍTNOU ŽLÁZOU, a proto nenastane situace, kdy by její zvětšení podcenila. Co bych vytkla je předepisování ANTIBIOTIK na každou chřipku. Sestra je dokonce brala tři měsíce v kuse a já s přestávkami půl roku. Domnívám se, že to není správné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Pani doktorka je opravdu super vse mi vzdy vysvetli a poradi. Syn ma neustale nejakou nemoc a pani doktorka je velmi hodna.


P

Paní doktorka je ta nejlepší dětská lékařka co znám,a jsem opravdu velmi ráda že léčí mého syna.Po hrozných zkušenostech s lékařkou z mého dětství,jsem byla mile překvapena že takto kvalitní lékařka pracuje na,,vesnici''.Mohu opravdu jen doporučit!!!!!


K paní doktorce Šíchové jsem chodila 18 let a nemůžu si stěžovat. Je to výborná paní doktorka, která je tak důsledná, že chodí na kontroly i domů, když k ní nemůžete přijít. Vždy je velmi ochotná, milá a přátelská, nikdy jsem se nesetkala s problémem který by nevyřešila. Další její velká výhoda je to, že se specializuje v endokrinoligii, takže v době vývoje ví na co se zaměřit a případné problémy odhalí již v zárodku. Kdybych k ní mohla chodit i teď, tak neváhám.


A
Ověřeny pacient

Super paní doktorka, je opravdu pečlivá!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti