Helena Šichová, pediatr

MUDr. Helena Šichová

Pediatr Více

Hradecká 348, Opatovice nad Labem
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Velmi dobrá dětská lékařka. Doporučuji. Kdyby bylo takových lékařek více. Je ochotná, vlídná a děti ji mají rády.

K paní doktorce jsem přešla na doporučení , a je skvělá, dojíždím z větší dálky a věnuje se mým dětem maximálně.Antibiotika nám dává jen když je to nutné ( mé děti mají antibiotika 1 do roka ) Vše správně odhalí, doporučí, vysvětlí, má ten správný lidský přístup.Nevyměnila bych ji !

DOPORUČIJI MOC DOBRÁ HODNÁ JAK DOKTORKA TAK SESTRA.VŘELE DOPORUČUJI.

Paní doktorka je podle mého názoru perfertní! Vyzná se v oboru, poradí, pomůže. Vždy se ptá, jestli náme nějaké problémy a co potřebuju vědět, to mě poví. Má hodně zkušeností a myslím, že si se vším dokáže poradit.
Zato sestra co tam má je děsná! Neochotná, nepříjemná, protivná! Nevim jak takováhle ženská může dělat dětskou sestřičku!!! Chová se povýšeně a vůbec né tak, aby vyšla člověku vstříc.
Divim se paní doktorce, že si k sobě, když ona je vážně super, vzala tak příšernou sestru!!!! Přála bych jí nějakou lepší!
Ale hlavně že paní doktorka je příjemná a ochotná.

Paní doktorka je velmi pečlivá, žádný problém nezanedbá, ráda poradí. Její láska k antibiotikům je ale dle mého až moc velká

Ačkoliv jsem byla často nemocná v ordinaci paní doktorka se o mě staraja s max PEČLIVOSTÍ. Často mne posílala na různá kontrolní vyšetření. A když bylo třeba napsala i potřebná doporučení na ozdravné pobyty či uvolnění z TV. Specializuje se na problémy se ŠTÍTNOU ŽLÁZOU, a proto nenastane situace, kdy by její zvětšení podcenila. Co bych vytkla je předepisování ANTIBIOTIK na každou chřipku. Sestra je dokonce brala tři měsíce v kuse a já s přestávkami půl roku. Domnívám se, že to není správné.

Pani doktorka je opravdu super vse mi vzdy vysvetli a poradi. Syn ma neustale nejakou nemoc a pani doktorka je velmi hodna.

Paní doktorka je ta nejlepší dětská lékařka co znám,a jsem opravdu velmi ráda že léčí mého syna.Po hrozných zkušenostech s lékařkou z mého dětství,jsem byla mile překvapena že takto kvalitní lékařka pracuje na,,vesnici''.Mohu opravdu jen doporučit!!!!!

K paní doktorce Šíchové jsem chodila 18 let a nemůžu si stěžovat. Je to výborná paní doktorka, která je tak důsledná, že chodí na kontroly i domů, když k ní nemůžete přijít. Vždy je velmi ochotná, milá a přátelská, nikdy jsem se nesetkala s problémem který by nevyřešila. Další její velká výhoda je to, že se specializuje v endokrinoligii, takže v době vývoje ví na co se zaměřit a případné problémy odhalí již v zárodku. Kdybych k ní mohla chodit i teď, tak neváhám.

Super paní doktorka, je opravdu pečlivá!