MUDr. Helena Prasková

Pediatr Více

Kobeřice 1 adresa

13 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Hlučínská 1, Kobeřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Paní doktorka není ironická nebo cynická. Může se zdát, že se v ordinaci příliš nevybavuje, ale k nemoci a k diagnoze vždy podá přesné informace, dokonce je i občas napíše na papír, když je toho více. Výhodou tohoto přístupu je, že pokud máte nemocné dítě, nemusíte v čekárně čekat dvě až tři hodiny, než se dostanete na řadu. Pokud ale jsem měla ale problém, pak si udělá čas a situaci řeší a diskutuje o něm. Jako diagnostik je vynikající, řekla bych že stoprocentní. Přesně odhadne průběh a další vývoj nemoci. K dětem je milá a odběry umí. Nikdy mi nedoporučovala žádné než povinné očkování, pokud jsem měla zájem já o očkování, tak jsme jej probraly, kdy a jaké dítě je vhodné očkovat,, takže jsem si je třeba i sama rozmyslela.Na sms zprávy k nemocem dětí reaguje téměř obratem i mimo ordinační dobu a o víkendu. Antibiotika dětem ordinuje opravdu až tehdy, když se vyčerpají všechny jiné možnosti léčby, děti jimi nadbytečně nezatěžuje.

K
Ověřený profil

Doktorka pro lidi, kteří o nemocech nic neví. Velká propagátorka tabulek na děti, očkování na všechno a umělých příkrmů. Ironická, cynická. Jakmile se začnete moc ptát, nedejbože nesouhlasit, tak je velmi nepříjemná, až agresivní. Ego přesahuje její odbornost. Když není přítomna sestra, nenechejte ji odebírat dítěti krev - asi to neumí, ale nepřizná to.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila 4 roky a děs a hrůza. Neprofesionální, všechny nemoci řešila a věřím že stále řeší jedním a tím samým lékem. Nezajímá se o pacienta, je ironická. Chvála bohu že jsem už přešla k dospělému lékaři. Tuhle doktorku určitě NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Musím jen souhlasit! Paní doktorka je naprosto úžasná, profesionální, hodná, milá a hlavně má se mnou opravdu pochopení, přestože jsem asi hrozná pacientka - už jen braní krve je pro mne naprosto hrozná záležitost! Mám ji zkrátka moc ráda a určitě nejsem jediná... :-)


Vždycky se snaží vyjít vstříc.


N

Je mi 34let.Chodila jsem k ní já,a teď i mé děti.Zkušenosní s ní:NEJLEPŠÍ!!! DOPORUČUJÍ...


M

Mohu jen souhlasit s ostatnímí, byla jsem velmi ráda, že paní doktorka ve 20,30 h řekla, "přijde ke mně domů" na telefofonický dotaz, co se synem a jeho záchvatem. Noc byla klidná :) Děkuji a doporučuji.


D

Paní doktorku vřele doporučuji je velice milá, hodná, vstřícná, na každou prosbu se snaží vyhovět. Jsem s ní velice spokojená já i mé dvě holky


B

NEJ doktorka!!!


H

Úplně perfektní doktorka hodná příjemná...
Zkrátka doktorka jak má být!!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu