MUDr. Helena Pohořská

Praktický lékař Více

Čimelice 1 adresa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé
č.d. 268, Čimelice

Umístění: Ordinace prakt.lékaře pro dospělé zdraví

Ve svém životě jsem poznal několik lékařů, at již za minulého režimu, tak za tohoto Kocourkova a paní doktorka svými znalostmi, snahou se dále vzdělávat ve svém oboru a v neposlední řadě přístupem k pacientům, včetně domácích návštěv je všechny převyšuje a tím nechci říci, že ti ostatní byli špatní doktoři, nebo lidi, které Vy jako pacient vůbec nezajímáte.
Ono taky jde o to, jak se chová ten, který k lékaři přijde. Zamyslete se nad sebou Vy, kteří pí doktorku neprávem kritizujete, či dokonce
zasahujete do jejího soukromí - to vysvětluje, jaký jste člověk Vy.
Tomáš Sacher

Chodit k paní doktorce znamená přijít o zbytek zdraví. Neumí léčit, stanovila mi špatnou diagnozu. Kvůli ní jsem ležel 2 douhé měsíce v nemocnici!!!
Vzhledem k tomu, že je rozvedená a má nového mladšího přítele, tak soustředí veškerou svou aktivitu na svůj zevnějšek (moc se jí to ale nedaří, bohužel s věkem paní lékařko nic neuděláte, léky na to předepsat nejdou...). Kdyby takhle pečovala o nás pacienty, tak by byli všichni spokojení a z paní lékařka by byla téměř bez práce:-)) Ještě bych dodal, že má paní lékařka hrubé jednání, nadávky jí nejsou cizí.

jsem s paní lékařkou velmi spokojená,moc mě pomohla co se týká mého zdravotního stavu.Moc jí děkuji

Paní doktorka mě svým přístupem zcela odradila od dalších návštěv,raději jsem jsem přešla jinému lékaři.

Č

Nedokáže vyjít pacientům vstříc.Při výšce 165 cm 58 kg řekla,že jsem tlustá,záda mi bolí z nadváhy a jestli jsem v 50-ti letech unavená,tak si prý mám najmout pomocnici do domácnosti,abych to zvládala.Od té doby mám jiného lékaře.