MUDr. Helena Musílková

Pediatr Více

Libina 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 563, Libina

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Zdravím, paní doktorka Musilová je na pravým místě,,, umí se chovat k dětem, mám 5dětí, nejmladší syn prošel leukémii byl transplantovan v Motole,, díky rychlé reakci paní doktorky, a obětavosti pomoci synovi,,, syn žije,,, paní doktorka je strašně hodná,děti ji milují. Bydlím teď v Hanušovicich a v péči mám 2syny manžela a automaticky jezdíme z Hanušovic k paní doktorce Musilkové, mám vní velikou důvěru, vždy poradila správně.

Jsem toho názoru, že paní doktorku zajímají nejvíc tatínkové a oděv maminky. Je také velice náladová a arogantní.

Po přečtení některých hodnocení - negativních - nejsem schopna pochopit tyto rodiče. Pokud nejsou s paní doktorkou spokojení, proč nechodí jinam. Nikdo z Vás není schopný se ani podepsat. T je hrdinství. Zcela jistě na Vás plně platí: Podle sebe, soudím tebe. Lékařka Musílková, je velmi profesně i lidsky na vysoké úrovni. Mohu všem doporučit, a kdyby se zorganizovalo stkáí dětí, kterým zachránila život..... Zuzana Hladká

S paní doktorkou jsem velmi spokojená a docela nechápu některé reakce lidí, asi ji chtějí pošpinit a ne chválit.

S pani doktorkou jsem velmi spokojena,jeji lekařske znalosti jsou na vyborne urovni.Deti ji maji radi a i mě mamince je velice sympaticka.Nemohu si absolutně stěžovat na peči.

Zdravím a jen chci říct,že paní doktorka Musílková je člověk na pravém místě.
K dětem velice hodná a kamarádská,kdykoli dokáže člověku vyjít vstříc a poradit. Navštěvujeme ji už nějaký ten pátek a jsme naprosto spokojeni.Dětem věnuje tu nejlepší a nejodbornější péči.Těžko bychom hledali jinou tak skvělou dětskou lékařku.Jak paní doktorka tak sestřička jsou na děti velice hodné.

Dobrý den k paní doktorce chodím s dcerou čtyři roky a nemůžu na ní říct půl špatného slova. nikdy se ke mě ani k dceři nechovala nadřazeně ani povýšeně, vždy mi vše pěkně a s trpělivostí vysvětlila, nikdy neměla špatnou náladu když jsme přišly do ordinace nebo to aspoň nedala na sobě znát a nikdy nám nedala najevo že by jsme nějak obtěžovaly i když jsme přišly jen s maličkostí. toto je moje dobrá zkušenost s paní doktorkou Musílkovou.

Paní doktorku jsem navštívila když byla na pohotovosti.Její přístup k 7měsíčnímu dítěti byl dost neurvalý. Po stanovení diagnozi podle vlastnictví auta nás hnala na pohotovost vzdálenou 60km, kde nám bylo zděleno že uši syna jsou naprosto v pořádku i přesto že podle ní to bylo na píchnutí.

Troufám si říct že mi paní doktorka v dětství dost narušila imunitu. Byla jsem často nemocná, ale na jakýkoliv problém předepisovala antibiotika. Navíc znám i mnohem příjemnější lékaře s nenadřazeným přístupem.

Chválím.