Helena Mašková, gynekolog

Helena Mašková

Uložit

Gynekolog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 310, Nové Veselí
Ženská lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K

No co na to říct. Myslím, že to, že se u paní doktorky musí čekat, je známkou kvality. Má prostě moc pacientek a všem se snaží věnovat. To platí o paní doktorce mladší i starší. Jsem s touto ordinací spokojená už 18 let a na to čekání jsem zvykla a nevadí mi. Ostatně čekám i u jiných odborníků, ačkoliv jsem objednaná.

I

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená! Vždy vše skvěle vysvětlí a je ochotná pomoci. Čekání je u lékařů, myslím, normální. Když je dobrý doktor, chce k němu chodit co nejvíce pacientů a to se prostě nedá stíhat na minutu:o) A tady se vyplatí čekat. Paní doktorku Maškovou mohu jen doporučit!

J

S pani doktorkou jsem spokojena, na kontrolu chodim v odpolednich hodinach a musim řict, že jsem čekala nejvice půl hodiny, coz mi nepřipadá tak hrozné. Co se týče poplatků, tak jsem byla letos 2x a platila jsem jenom jednou 30,-Kč,

A

PANÍ ANONYMNÍ,NEUMÍTE SI VÁŽIT SKVĚLÉHO DOKTORA.TAK ZKUSTE JÍT JINAM A PAK NAPIŠTE,JAK A V ČEM VÁM POMOHLI LÉPE.U TAK SKVĚLÉ LÉKAŘKY SE VYPLATÍ POČKAT TŘEBA I 3 HODINY.JÁ DÍKY JÍ MÁM 2 KRÁSNÉ DĚTI.BEZ NÍCH BYCH JE NEMĚLA A O TOM JSEM PŘESVĚDČENÁ.A URČITĚ NEJSEM SAMA.ČEKÁNÍ V ORDINACI JE SNAD TO POSLEDNÍ NE?HLAVNÍ JE SKVĚLÍ PŘÍSTUP A PÉČE.

K

S prací a úrovní péče této lékařky jsem spokojená. Je profík. Fakt je, že jsem neměla žádné vážnější problémy, ale jsem nyní již potřetí v jiném stavu a s péčí ordinace Dr. MAškové jsem velmi spokojená. I se sestrami, svoji práci dělají velmi dobře. Tuto lékařku doporučuji. A na závěr - zaplatit 60 Kč za rok mi nepřijde nijak vražedné, nechápu, proč lidé chtějí pořád všechno zadarmo. Takhle pečeného holuba kdybychom v ordinaci ještě dostali, že??? ZA jak dlouho projíte nebo prokouříte 60 korun, paní anonymní?

V

Přístup p.doktorky je vždy profesionální. No,když je nějaká pacientka delší dobu v ordinaci a probírá něco důležitého s pani doktorkou, tak chápu, že nemůže vzít ostatní pacientky na objednaný čas. Mě se taky dostává čas na otázky a problémy co potřebuji vyřešit. Nemůžu si na ni vůbec ztěžovat.

A

Tuhle ordinaci nedoporučuji a vím o tom svý!Vždy když jsem objednaná na určitou dobu, dejme tomu na 13:00, do ordinace se dostanu po 2 hodinách a to můžu být ještě ráda!Velice nepříjemné sestry a doktorka vždy chce poplatek 2x do roka, což mi přijde pěkně nefér vůči pacientům...Přemýšlím o odchodu!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti