MUDr. Helena Klofáčová

Praktický lékař Více

Bludov 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Lázeňská 359, Bludov

Nejlepší doktor, jakého jsem měl možnost potkat. Paní doktorka je skutečná profesinálka, která dokáže své pacienty vyslechnout a poradit jim. Navíc je to člověk, který bere toto povolání jako poslání a nikoliv jako dojničku na peníze (což je u jiných doktorů standard). Opravdová lidská a profesní kapacita.

Paní doktorka je moc milá a snaživá, mám ji ráda i když ji moc nenavštěvuji.

Chodím k paní doktorce několik let vždy se o mě pečlivě stará akorát mě mrzí že kvalitní práci kterou paní doktorka nabízí narušuje sestra která pouští svoje známé kteří údajně si jdou pro recept a pak ztvrdnou u paní doktorky a ostatní kteří přišly dřív na to doplácí tím že musí čekat třeba i 2 hodiny spravedlivé by bylo kdyby se zavedly lístky z pořadovými čísly děkuji

***

Setra je nepořádná a zapomětlivá.
p.doktorka velmi vstřícná a příjemná.

Velmi příjemná.Ochotná...I po přestěhování jsem ji věrná.Děkuji
Ze sestrou máte pravdu.Zbytečné upřednostňování známých.Zvážila bych p.doktorkou změnu této sestry.

Už jsem byla u několika praktických lékařu a musím říci, že doktorka Klofáčová je jednou z nejlepších. Pacientovi se věnuje, nebagatelizuje jeho potíže, posílá na všechna vyšetření, která jsou třeba. Je velice příjemná a mílá, vyslechne svého pacienta, který pro ní není jen další v pořadníku. Je mi líto, že když jsem se odstěhovala z Bludova, tak jsem musela od paní doktorky odejít. Jediné minus je čekárna, člověk tam ztráví času především tím, že sestra dává přednost starým lidem, které zná a vy čekáte a čekáte. Jinak je ale sesřička také velice výbroný zdravotní pracovník, je mílá, přívětivá a je vidět, že její práce ji baví, což je ku prospěchu všem pacientům.

Výborná lékařka!!!vždy správně určí diagnózu,příjemná,pokaždé ochotná vyposlechnout si neduhy pacientů.

Velice dobrá.

Velmi pečlivá,věnuje se pacientovi,než určí správnou diagnozu.