MUDr. Helena Hlaváčková

Pediatr Více

Řečany nad Labem 1 adresa

7 názor

Adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
č.d. 141, Řečany nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je skvělá i paní sestřička. Chodila sem k ní jako mala a teď i na dcerka . Se vším poradí, pomůže, vyléčit. Má skvělý přístup k dětem a takových doktorů je málo. Děkuji za ní.

Paní doktorká má skvělý přístup, to je fakt, ovšem o její profesionalite co se léčení atp. týče značně pochybuji, 2x u mě,jako u dítěte přehlédla, respektive špatně diagnostikovala zápal plic, díky čemuž jsem se pak léčila téměř 4 týdny.

L

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni, dobrá komunikace. Neordinuje zbytečně antibiotika, ale vše pečlivě vyšetří. Má potřebný nadhled.


Jsem velice spokojená, chodila jsem k ní i já a nemohu si na nic stěžovat, proto jsem u ní zaregistrovala nyní i své dítě.


V

S paní doktorkou jsme velice spokojeni je milá k dětem, citlivá a děti jí mají rády. Myslím, že je i dobrý odborník, jedná vstřícně, umí naslouchat problémům dítěte a je vidět, že o děti má zájem a záleží jí na nich.


K

Nejen jednání s dětmi a neuvěřitelná vstřícnost - kdykoliv na telefonu, poradí, případně nabídne návštěvu u dítěte doma. Líbí se mi i to, že nepředepisuje zbyteščné nebo zbytečně drahé léky, aby z nich měla provizi, nevnucuje placené ("lepší") vakcíny, jako je to u okolních lékařů (zkušennosti jiných maminek).Myslím, že líp jsme vybrat nemohli.


T

Umí jednat s dětmi, kdykoliv zavoláte a přijde k vám domů, Nemáme s paní doktorkou poblém, jsme spokojeni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu