Helena Hanusová, zubař

MUDr. Helena Hanusová

Zubař Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Potěhy 60, Potěhy
Ordinace PL stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Od této paní zubařky jsem odešla již před lety a stihla mi v puse natropit takovou paseku, že se můj nový zubař nestačil divit, co to mám v puse ... vytrhla mi dvě stoličky za sebou a díky tomu se mi zadní zub stihl posunout a později narostlý zub mám tak vyrostlý skoro pod jazyk... (mohlo se jednat o krásný zdravý zub, kdyby se posunu zubů předešlo nějakým můstkem, nový zubař mi to popisoval, jako normální postup) při vrtání bylo vždy odvrtáno 3/4 zubu. Ve chvíli kdy je nějaký problém, zub se většinou a dost často i zbytečně trhá. Paní zubařka se i ráda pouští do věcí, na který nemá a ráda pak posílá lidi s totálně rozervanou pusou do jiných klinik. Celá moje rodina od ní postupně odešla a kdyby začali vyprávět oni, co tam zažili za útrapy, tak to tady je na knihu ... nejsem nějaká citlivka, která si stěžuje, mám nového zubaře, kam chodím velice ráda a jakýkoliv zákrok mi nevadí, u této paní zubařky se mi podařilo i omdlít při trhání (omdlela jsem tam poprvé a zatím naposledy v životě) Pamatujte si, zuby máte jenom jedny!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Mílá paní, ale zubařka k ničemu. Po dvou letech jsem utekl a jsem rád. Drahé bílé plomby vypadávaly a zuby mi víc zničila než dal dohromady. Tři zuby se mi po jejím zásáhu rozpadly a jsou nyní zralý na korunky + jeden zub bude půjde ven úplně. Celkový dojem - Za neprofesionální práci, profesionální ceny.

Aktualizace 14.12.2012 Po včerejšku, kdy jsem přišel o druhý zub upravuji hodnocení. Nad kořeny 6 se mi usadil zánět, dva čištěny a mizerně doplněny, jeden vůbec nečištěn. Zub odvrtaný až po kořeny, takže na korunku nepoužitelný. Šel ven. Podotýkám, že vnitřní stěna se mi utrhla už během oštřeování u paní Hanusové. Zub byl elegantně doplněn do tvaru střechy!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Lidem, kteří si ztěžují, že jim je vytrhnut zub, snad lze doporučit jen, aby občas použili zubní kartáček a svou nedbalost či lhostejnost nesváděli na zubního lékaře (ostatně pro mnoho takových je snazší zkompromitovat lékaře, než-li by předcházeli problémům!) Já jsem plně spokojena se službami, které jsou mi při návštěvě k dispozici, ať už se týkají lékařských služeb nebo jednání s pacienty.


Je upřímá
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti