MUDr. Helena Hanusová

Zubař Více

Potěhy 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
Potěhy 60, Potěhy

Od této paní zubařky jsem odešla již před lety a stihla mi v puse natropit takovou paseku, že se můj nový zubař nestačil divit, co to mám v puse ... vytrhla mi dvě stoličky za sebou a díky tomu se mi zadní zub stihl posunout a později narostlý zub mám tak vyrostlý skoro pod jazyk... (mohlo se jednat o krásný zdravý zub, kdyby se posunu zubů předešlo nějakým můstkem, nový zubař mi to popisoval, jako normální postup) při vrtání bylo vždy odvrtáno 3/4 zubu. Ve chvíli kdy je nějaký problém, zub se většinou a dost často i zbytečně trhá. Paní zubařka se i ráda pouští do věcí, na který nemá a ráda pak posílá lidi s totálně rozervanou pusou do jiných klinik. Celá moje rodina od ní postupně odešla a kdyby začali vyprávět oni, co tam zažili za útrapy, tak to tady je na knihu ... nejsem nějaká citlivka, která si stěžuje, mám nového zubaře, kam chodím velice ráda a jakýkoliv zákrok mi nevadí, u této paní zubařky se mi podařilo i omdlít při trhání (omdlela jsem tam poprvé a zatím naposledy v životě) Pamatujte si, zuby máte jenom jedny!!!

Mílá paní, ale zubařka k ničemu. Po dvou letech jsem utekl a jsem rád. Drahé bílé plomby vypadávaly a zuby mi víc zničila než dal dohromady. Tři zuby se mi po jejím zásáhu rozpadly a jsou nyní zralý na korunky + jeden zub bude půjde ven úplně. Celkový dojem - Za neprofesionální práci, profesionální ceny.

Aktualizace 14.12.2012 Po včerejšku, kdy jsem přišel o druhý zub upravuji hodnocení. Nad kořeny 6 se mi usadil zánět, dva čištěny a mizerně doplněny, jeden vůbec nečištěn. Zub odvrtaný až po kořeny, takže na korunku nepoužitelný. Šel ven. Podotýkám, že vnitřní stěna se mi utrhla už během oštřeování u paní Hanusové. Zub byl elegantně doplněn do tvaru střechy!

Lidem, kteří si ztěžují, že jim je vytrhnut zub, snad lze doporučit jen, aby občas použili zubní kartáček a svou nedbalost či lhostejnost nesváděli na zubního lékaře (ostatně pro mnoho takových je snazší zkompromitovat lékaře, než-li by předcházeli problémům!) Já jsem plně spokojena se službami, které jsou mi při návštěvě k dispozici, ať už se týkají lékařských služeb nebo jednání s pacienty.

Je upřímá