MUDr. Helena Cendelínová

Krásensko 1 adresa

Praktická lékařka
č.d. 123, Krásensko

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Nejlepší doktorka :-) přešla jsem od jiné doktorky, sice je trošku ráznější povahy, ale její účinnost léčení je 100%.. vždy ví přesně, co potřebuju. Je moc milá a má i moc milou sestřičku, od které odběry vůbec nebolí. Vřele doporučuji :-)

Skvělá lékařka, děkuji jí za všechno. Hledá různé alternativy, včetně homeopatie, bylinek apod., které mně osobně pomáhají víc, než klasické léky. Je velmi profesionální, sice je trošku tvrdší povahy, ale nevadí, tak to má být.

Chování paní doktorky mi naprosto vyhovuje. Mám ráda přímé lidi, co dokáží říct svůj názor, odporovat, tvrdší humor mi nevadí. Alespoň člověk ví na čem je. Rozhodně mi je to příjemnější než doktoři, kteří se pořád usmívají, jsou děsně milí, po pacientech nic nechtějí a předepisují na vše antibiotika, protože ví, že to lidé chtějí a je to pohodlné. Měla jsem nestandardní problémy s klouby, pomohla mi, doporučila odborníky, hledala možnosti. Což byl rozdíl od všech předešlých doktorů, kteří mi vždy jen řekli, že si mám koupit výživu pro klouby a tečka. Vlastně jen díky ní se moje dlouholeté problémy vyřešili.

Já k paní doktorce nechodím už 10 roků a nebudu oprašovat to, proč jsem odešla, ale musím tady jen říct, že jednu paní ze Studnic, která přibrala pár kilo, paní doktorka uvítala slovy, že je tlustá jak pr.....Nevím, jestli doktorka se takto má chovat. Paní z toho byla dost dlouho špatná. Asi to bude pravda, že se ke starším lidem nechová slušně. Několik paní, které mají o hodně kilo víc, než ta, o kterém píšu, ty jsou známé a vážené, těm nic tak sprostého neřekne. Pro doktora je přece pacient stejný, ať důchodkyně nebo třeba učitelka.

Paní doktorka Cendelínová je nejlepší doktorka, jakou jsem kdy poznala. Je rázná a vždy vím na čem jsem.Je profesionál. Dokáže říct pravdu do očí, a to se asi někomu nelíbí,proto ty negace. Před 15ti lety jsem hledala jiného lékaře, a byla mi doporučena tahle dáma.Za doporučení jsem velmi vděčná, i když musím dojíždět až z Vyškova, nelituji toho.

Tuto lékařku mohu jen doporučit. Kdykoliv jsem nemocný velmi přesně určí diagnozu a předepíše správný lék.

Myslím,že poslední 2 názory nemají pravdu. Diplom jsem viděla a je v pořádku. Navíc licence visí v ordinaci na zdi. Kdo jiný, než paní doktorka, by měl léky předepisovat? Kdyby se měla při léčbě pokaždé ptát odborníků, co předepsat, tak nevím, jak by to v ordinaci vypadalo. To, že nemůže každého poslat k odbornému lékaři bude nejspíš limitací pojišťoven. Buďte rádi, že se tak snaží!!!!! To jste ještě nezažili jiné!!! A co se týče odběrů krve - u každého to jde jinak, záleží na stavu žil, a taky,jak si to potom podržíte,že? Aby nebyla ta modřina! Ono se dobře pomlouvá anonymně!

Po dlouhodobých potížích jsem přestoupila k paní doktotce Cendelínové, která mi za 2 týdny odhalila diagnózu, přeléčila a nyní jsem na tom mnohem líp. Potíže bere ze všech stran pohledu, citlivější pacienty léčí i homeopatiky. Bůhví, jak bych dopadla, kdybych nepřestoupila. Paní doktorce moc děkuju a doufám, že bude mít stále velkou řadu dobrých pacientů.

Paní doktorka, na rozdíl od druhých, jde po příčině nemoci a neléčí jenom příznaky. A ty hloupé řeči o simulantech a alkoholicích může napsat jen ten, kdo nepřemýšlí a nebo závidí, že jimi není.

Paní doktorku můžu jen a jen chválit. Když jsem u ní, a mám nějaký problém, tak je vždy pohotová vztřícná a umí nasadit přesnou léčbu a pomoct vám z nejhoršího. A také bych chtěl pochválit sestřičku, která je strašně příjemná, obětavá a hlavně rychlá. Hodně mi pomohla když jsem chodil po úrazu nohy na elektro, takže oběma velké dík a všem vřele doporučuji, opravdu je to dobrý tým, který vám vždy pomůže, děkuju.