Helena Cendelínová, praktický lékař

MUDr. Helena Cendelínová

Uložit

Praktický lékař Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 66, Studnice
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Tuto lékařku mohu jen doporučit. Kdykoliv jsem nemocný velmi přesně určí diagnozu a předepíše správný lék.

O

U paní doktorky jsme celkově spokojenej v čekárně se nečeká dlouho zatím mě vždy rychle vyléčila doporučuji.

J

děs a hrůza

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Já jsem jeden z těch, asi trnem v oku všem nejvzornějším pacientům. Rád se napiju a vůbec, rád žiju naplno, (hulim jak fabrika) a to se ne vždy líbilo paní doktorce. Po pravdě, ani mě se nelíbily její řeči, které jsem na svoji osobu schytal. To už většinou lidi v čekárně neslyší. Ale třeba jsem tam byl dýl,a zdržoval. protože jsem zrovna dostával kázání. Jo, i to patří k léčení a já jsem ji dnes vděčný, že jsme to spolu vydrželi.Asi bych dnes byl jinde, nebo už nebyl, nebýt její trpělivosti. A tak ji tady bráním, ano, léčí alkoholiky a já ji za to děkuju.

S

už jsem tu psala, ale nevím proč se tu moje pochválení neobjevilo. Jezdím k paní doktorce s celou rodinou a mohu jen chválit. Na mého muže je správně přísná, protože to někdy ani jinak nejde, s babičkou má patřičnou trpělivost. Odborník, dobře vybavená a určitě znalostma na výši, doporučuji.

P

Mam oslabenou imunitu, byvam casto nemocny a docela mi to komplikovalo zivot dokud jsem nepoznal tuto skvelou pani doktorku. Muj byvaly lekar si nevedel rady co ma uz semnou doma byl jsem napr. v mesici 3 tydny nemocny, delam jeste stredni skolu a sami uznate ze je to pro studenta velmi dlouha doba. U me se stridala jen chripka, angina a virozy. No proste bylo to strasne! Doktor mi predepisoval jen same antibiotika, ktera stejne nepomahala. Pak jsem dostal od spoluzaka doporuceni na tuto pani doktorku, ze je opravdu velmi dobra, sel sem to zkusit. Pani doktorka mi vzala testy krve, stery atd. co by meho doktora vzivote nenapadlo. Za tyden byla nemoc pryc a jsem uz skoro mesic zdravi dobiram sice jeste nejake prasky na posileni imunity ale proste pocit zdravy je u me rozhodujici. Jsem veice rad za tuto pani doktorku a nikam jinam nez k ni do ordinace nepujdu.

K

U paní doktorky se mi libí to že čekárna je vždy otevřená před pracovní dobou a zatím mi vždy skvěle vybrala prášky na mé nemocy takže mohu jen doporučit.

P

Skvělá paní doktorka umí akupunturu a různé jiné léčebné metody takže nenapíše jen prášky.
Na moje kolena například pomohl magnet

J

Výborná paní doktorka, umí poradit a léčit, jen by to chtělo opravit ordinaci, aby nebylo v čekárně slyšet, co si s pacienty povídá.

S

jedním slovem umí, je to paní doktorka s velkým P


```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti