FN Plzeň
Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: FN Plzeň Jiný

Pan doktor Amír Hassan je vynikající lékař s lidským přístupem a pochopením. V současné době pomáhá mému manželovi s těžkým onemocněním. Je to náš anděl. Pane doktore moc Vám děkuji. Blanka

Velice příjemný milý obětavý lékař dává si záležet aby pacient byl spokojen dobře vyšetřen,nemám ani jednu jedinou výtku....

Vynikající, velmi dobrý - jako pacientka jsem stále omráčena perfektně určenou diagnózou - po první otázce. to je nezapomenutelné, po čtyřech tabletkách - znova na světě. Diagnóza jiné pí doktorky byla zaobaleně - stáří. Tak jsem se ráda podělila o tento nádherný pocit a fakt. A přístup? Velmi milý. Já moc děkuji za navrácení do života . Jana Illichová

Skvělý přístup lékaře, který mne zázračně zbavil zbytečných obav, které se po vyšetření nepotvrdily a já se cítím skvěle. Děkuji moc.

Pan doktor AMÍR HASSAN je A N D Ě L!!!!

Pana doktora považuji za vynikajícího lékaře s lidským přístupem a pochopením. Jeho citlivý přístup k pacientovi svědčí o jeho krásné duši. Psychicky mě pomáhal s těžkým onemocněním mého manžela teď zase pomáhá mě samotné. Vždy si udělá čas a musím říci, že vždy vše pečlivě vysvětlí, velmi si ho vážím a pobuřují mě zde pacienti, kteří si stěžují a mají xenofobní hodnocení. Pana doktora znám dlouho a vždy měl pochopení a příjemné slovo na uklidnění. Shodou okolností jsem chodila se synem k jeho mamince MUDr Hassanové a musím říci, že měla podobně stejně citlivý přístup k dětem. Jak se říká " jablko daleko od stromu nepadne ". Přeji oběma pevné zdraví a životní pohodu.

Milena Plachá

V žádném případě nemohu souhlasit s autorem ze dne 29.10.10. Několik let znám a jsem pacientkou MUDr. Hassana a byla jsem často přítomna (i několik hodin po dobu mé léčby) na plicní ambulanci, tudíž mohu říci názor na chování a přístup pana doktora, jak k pacientům tak ke kolegům, střednímu i nižšímu zdravotnickému personálu. Vždy (v kteroukoliv dobu) jednal vstřícně, obětavě, pozitivně, oslovoval zdravotní sestřičky velmi mile a nikdy je před nikým neponížil,neurazil. Pracovní prostředí bylo vždy přátelské,vše perfektně fungovalo, pacienta nikdo nestresoval...neznám lepšího doktora ve vedoucí pozici (pozici vedoucího lékaře amblancí)jako je MUDr.Hassan.Naopak se umí postavit za tým, v kterém pracuje bez ohledu, kdo to je (nerozlišuje lidi,podle postavení, zda jsou na top pozicích nebo na nižších, zda je člověk chudý nebo bohatý apod.). Řídí se především svým lidským přístupem a uznává etické hodnoty, váží si lidí a v první řadě se jim snaží pomoci.L.O.

Skvělý lékař i člověk. Jeho odborný i lidský přístup je na velmi vysoké úrovni. Znám ho spoustu let a péči, kterou věnuje mé mamince a nejen ji, je obdivuhodná. Amír Hassan je jedinečný lékař, člověk, kterého bych si přála potkávat v životě každý den. Amíre, děkuji Vám za to, že jste a věřím, že Vás čeká ve Vaší profesi i osobním životě spoustu krásných a šťastných chvil.Vás, když člověk potká, hned má den plný sluníčka. Díky za to, že jste se vydal cestou pomáhat a uzdravovat.Děkuji, Laďka Ottisová

Klidný a vřelý přístup,profesionál.Velice děkuji a vřele doporučuji!! J.H

Já mám bohužel, zcela jiný poznatek, je možné že pan doktor byl přetažený, nevyspalý či něco podobného, ale přestože jsem měla strašné problémy, kašel, kdy jsem se téměř dusila, horečku 40, a poslala mě na příjem moje plicní lékařka a to záchrankou, tak mi pan doktor nejdřív nepřijal, protože jsem neměla na nadstandardní pokoj, pak přece jen vypsal příjem, protože jsem v čekárně kolabovala, nakonec příjem zase zrušil a nakonec předepsal léky, které mi absolutně nezabíraly, na jedny dokonce zapomněl, ty mi musela předepsat lékařka, která sloužila následující den... Ještě jsem dostala vynadáno, že jsem přijela až odpoledne a příjmy se dělají ráno! Jenže od rána jsem běhala po rentgenech, čekalo se na krev, která vykázala zánět atd... Pak mě poslal domů a odešel !!! Sestřičky jen kroutily hlavou, chtěly mi zavolat sanitu, ale bylo mi z jeho přístupu tak zle, že jsem se raději odpotácela na MHD. Takže bohužel moje hodnocení šaramantního lékaře Hassana je velmi negativní.
Ale jak říkám, zřejmě neměl svůj den, jenže u profesionála by se to stát nemělo, ne?