U Obory 262/2, Děčín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Na kliniku chodíme již řadu let a neměnili bychom. Skvělý,profesionální přístup,empatie,odborně na výši to jsou jen namátkou vlastnosti personálu ze zmíněné kliniky. Ráda bych moc poděkovala p.MVDr.Hanzlíkovi za záchranu našeho mladého psa velkého knírače, kterého akutně operoval pro ucpání střev gumovou součástkou psí hračky. Můj dík patří i sestřičkám kliniky. Tuto veterinární ordinaci mohu jen doporučit.

Veterinární kliniku navštěvuji se svým chlupatým miláčkem "von bahnhof" pravidelně na očkování. Prostředí kliniky je moc hezké, chování sestřiček příjemné a profesionální. Při našich návštěvách většinou natrefíme na MVDr. Hanzlíka. K pejskovi je milý, pečlivě prohlédne, poslechne a i přesto, že mám mírně hysterického psa tak při očkování od pana doktora ani nepípne. Ceny očkování nejsou, podle mého názoru, předražené. Zatím jsme neměli žádný zdravotní problém a doufám, že mít nebudeme, ale dle zkušeností mých a mých blízkých přátel bych si v tomto případě veterinární kliniku vybrala.

Chodím se svou zvířecí smečkou na Kliniku malých zvířat Hanzlík a Křeček v Děčině již několik, možná i desítky, let. Vážím si lékařů za jejich odbornost, přístup, za pochopení a za snahu zvířecímu pacientovi co nejlépe pomoci. Vybavení kliniky je opravdu nadstandartní a špičkové já jsem vděčná, že mám tak skvělou kliniku, lékaře i personál "za domem".

Dřív jedni z nej zvěrolékařů, ale postupem času, kdy se z malé ordinace "vypracovali" na předraženou kliniku, kde už nejsou zvířátka na prvním místě. Po posledním zážitku z návštěvy, kdy jsem od sestřičky dostala šteně do ruky a pomalu si ho sama rozdýchávala (fenku nám ještě nevrátili po císař.řezu), protože bylo zrovna potřeba pověsit do čekárny novou televizi, jsem se zařekla, že tam už nikdy!! V Děčíně jsou naštěstí i zvěrolékaři, kterým jde pořád v první řadě o zvířata. ---------- pro pana Jardu B doplním, že nikde nepíšu, že se to stalo v srpnu 2012. Toto je zážitek z doby, kdy se na tu suprčupr ordinaci a čekárnu předělávali. Od té doby jsem tam nebyla a to už je pár let. Takže si to laskavě nechte od cesty ;-)

Diagnostika není jejich silná stránka. Ještě tak sešít, očkovat, vzít krev, ale nic víc.
Jsou drazí, vybavení není špičkové, ačkoliv klinika celkově pěkný dojem.
Na psech nám doslova experimentovali a bez mrknutí oka stříleli jedny antibiotika za druhými. Jednou tam byznys na zvířatech. Máme poměrně dost zkušeností, chodili jsme tam celkem se čtyřmi psy několik let (v rámci celé rodiny). Rozhodně nedoporučuji, pokud Vaše zvíře trápí nemoc a Vy nevíte, co mu je, oni to pravděpodobně taky nezjistí a budou Vám cpát zbytečná antibiotika. Přešla jsem do Mimoně k MVDr. Vepřekovi. Drahý je jako oni, ale diagnostikuje výborně, takže volba je jasná.

My do Chrochvic chodíme poměrně často /vzhledem k tomu že náš zvěřinec čítá od křečků, králíku přes kočky a psi celkem 12 tvorečků a tak jsme stálými zákaznníky/ ale byli jsme vždy spokojení. Je pravdou že v čekárně mají televizi s pořady Animal Planet což je náš iblíbený seriál a vzhledem k tomu že je dost veliká vím že mají stejnou již minimálně 4 roky co tam chodíme . Takže rozhodně není pravdou že by v srpnu 2012 měnili televizi. čémž se domnívám že celé vaše tvrzení muží být celé nepravda. Já jim dávám 1.