Hana Všetečková, pediatr

MUDr. Hana Všetečková

Pediatr

Lázeňská 393, Bludov
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Je to nejlepší paní doktorka kterou znám,poznal jsem a ve svém životě poznám! Doporučuji všem co chtějí mít zdravé děti protože udělá vždy maximum a pomluvy? At si každý zamete před svým prahem.

Paní doktorka je super, bezvadná, když jí zavolám třeba o půlnoci, tak mi vždycky poradí, nikdy mě ještě neodbyla. Je skvělá, malej ji má hrozně rád, ale i když bojuje u odběru krve a nadává, tak je to jediná paní doktorka, za kterou jde bez obav z bolesti. A pokud ji někdo hodnotí negativně, tak nechápu proč k ní chodí, vždyť je svobodná volba lékaře.....najděte si jinýho doktora a nepomlouvejte!!!

K paní doktorce jsem chodila už já, jako dítě a teď ji navšťěvuji se svými dcerami. Je to taková naše rodinná lékařka :). Nikdy se nestalo, že by neměla čas vyslechnout, poradit, či pomoci. Všem doporučuji, nedám na ni dopustit!!!

P.doktorka je moc hodná a vždy ochotná,vřele doporučuji

Š

Paní doktorka je velmi příjemná a vždy výjde vstříct i mimo ordinační domu. Doporučuji a velmi za vše děkuji

K paní doktorce jsem chodila už i já jako dítě a teď k ní chodím s oběma svýma dětma.
Moc nám pomohla, pomáhá a doufám, že bude ještě dlouho pomáhat :-)
Je to nejpříjemnější,nejobětavější, nejohleduplnější lékařka ze všech lékařů, s kterými jsme měli co, kdy do činění.

Paní doktorka je velmi milá a obětavá. Máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Všem vřele doporučuji

Máme s paní doktorkou už 17-ti letou zkušenost a musím napsat jenom to nejlepší.Opravdu všem rodičům dětí a dorostu vřele doporučuji

Je vynikající, vřele doporučuji.

Paní doktorka je velice ochotná,milá,ráda ve všem vyhoví,je velmi obětavá a vstřícná.Všem rodičům malých dětí mohu jen doporučit.