MUDr. Hana Skalická

Zubař Více

Šitbořice 1 adresa

Zubní lékařka
Divácká 583, Šitbořice

Nejlepsi zubarka, u ktere jsem kdy byl. Chodil jsem do Klobouk, do Hustopec a pani doktorku Skalickou bych ani nahodou nemenil. Je to zkusena doktorka, pracuje setrne, bezbolestne, pred potencionalnim neprijemnym zasahem vas upozorni. Nemuzu vynachvalit.

Lepší průměr. Taková ,,zlatá střední cesta". Jen čekání je na dlouho.

k paní doktorce chodím na ošetření pravidelně,přístup i provedené ošetření hodnotím dobře.

S paní doktorkou jsem spokojen a mehodlám ji měnit.

Příjemná, ochotná a pečlivá zubní lékařka, ale kde proboha vzala tu nepříjemnou a chronicky nasr..ou a veledůležitou sestru? Jestli se sestře práce s pacienty nelíbí, ať jde doplňovat zboží do samoobsluhy, tam nemusí s nikým komunikovat a její chronická nasr...st nebude konečně obtěžovat pacienty.

K pacientům se chová slušně, bezkonfliktní, mám jen dobré zkušenosti.

Výborná a pečlivá lékařka, výborně s pacientem komunikuje.S postupem zákroku průběžně informuje co bude dělat, prostě fantastický kontakt s pacientem. Celkový dojem ale kazí nepříjemná, neochotná a neustále špatně naladěná zubní sestra.

Mám s touto lékařkou převážně dobré zkušenosti.

Zatím nejlepší zubařka, u které jsem kdy byla. Pracuje opravdu pečlivě a šetrně. Je velice lidská a milá.

Výborná zubní lékařka s citlivým přístupem k pacientům.