Zubní ordinace - ortodoncie
Foersterova 8, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ž

Občas až moc hrubá, ale velmi šikovná paní doktorka. V minulosti jsem trpěla křivými zuby (malé čelisti) - paní doktorka to spravila se sundavacími rovnátky. Tenkrát mi navrhovala vytrhnutí dvou zubů nahoře i dole, do ničeho mě však nenutila. Nechala jsem si vytrhnout jen horní (které mám teď krásně srovnané) - občas lituji, že jsem ji neposlechla i se spodní řadou.
Určitě je výborná, do trhání zubů násilně nenutí - jednu hvězdičku však ubírám za zmiňované a pro mě až neomalené chování.

Paní doktorka měla v péči obě mé děti.Díky tomu mají dnes (již jsou dospělé) zuby krásně rovné. Vždy byla vstřícná, ale samozřejmě také přísná k dětem, které nasazovací rovnátka příliš nemilovaly. Jen díky její důslednosti mají dnes úsměv, za který se nemusí stydět.

Paní doktorka má asi zálibu řešit pokřivené zuby tím, že navrhne vytrhnutím Tak dopadla jako dítě i má dcera - vytrhli jí dva zuby vdole. Teď ve věku 23 let má celou čelist posunutou, aby to mohl další ortodontista napravit musel opět trhat a to nahoře. Když její zuby viděli v plzeňské nemocnici, tak se zhrozili, kdo se jí na tom podepsal. Takže díky této "vynikající " lékařce má moje dcera na nějaká ta léta o zábavu postaráno!!!!!

Nejlepší zubařka v kraji, precizní, svědomitá a poctivá. Narovnala zuby celé mojí rodině. Narozdíl od jiných zubařů nevybírá zbytečné poplatky navíc. Vřele všem doporučuji tuto paní doktorku.

Trochu svérázný přístup k pacientům (ono je to někdy potřeba), zoubky mi narovnala :-)

Nejlepší zubařka,velmi milá,ochotná,precizní.Všem velmi doporučuji!!!!!