MUDr. Hana Pokorná

Zbraslav 1 adresa

Praktický lékař
Komenského 105, Zbraslav

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, odborní lékaři, ke kterým mě odesílá, ji chválí za její přesnou diagnózu. Je velmi empatická, věnuje pacientovi čas, který je potřeba. Co se týká diagnózy, vždy vše vysvětlí, včetně léčebných postupů. A k tomubvsemu je stále usměvavá. A sestřička je také velmi příjemná. Děkuji za vzornou péči.

Naše paní doktorka je člověk na svém místě. Byl jsem na očkování na covid, viděl jsem jakou má upřímnou a velikou radost, že obdržela vakcíny a může pomáhat Starý voják su, ale byl jsem naměkko. Je to naše sluníčko.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Dnes jsem zaznamenal na adresu naší paní doktorky kladnou odezvu lékařů ve FN Brno, kteří velmi oceňovali jí provádění antigenních testů na Covi 19 ve Zbraslavi. Jste „jednička“ nejen v zavedení testů. Díky moc!

Umístění: Praktický lékař

Paní Pokorná je mou praktickou lékařkou od mých 15 let (nyní je mi 20), chodím k ní častěji pro různá potvrzení než kvůli nemocem, ale v obou případech ji navštěvuji s úsměvem na tváří. Je velmi milá, vstřícná a je s ní sranda, nezanedbává žádná vyšetření. Lepší lékařku, než je právě paní Pokorná, si už ani neumím představit. Sestřička, paní Vítová, je také velmi příjemná a také se s ní dokáži zasmát. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Praktický lékař

Člověk, když uvidí paní doktorku už ve dveřích je z 50% zdráv, milá, usměvavá a vždy se snaží vše vyřešit. Už jsem poznal mnoho lékařů, ale nikoho takového, takhle nějak by to mělo vypadat

Umístění: Praktický lékař

Myslíme si, že nejlepší lékařkou, kterou jsme kdy poznali. Tak ohleduplnou, vstřícnou, milou, vnímavou a citlivou lékařku. Připravenou vždy pomoci,poradit, naslouchat. Dělá vždy vše pro to, aby se vše pořádně vyšetřilo tak jak má být. Paní doktorko děkujeme za vše a moc si Vás vážíme! Sestřička je také báječná.

Umístění: Praktický lékař

Skvělá doktorka. Člověk na svém místě pečlivá,vstřícná a vždy přijemná. Má mou plnou důvěru a to i sestra.

Díky její pečlivosti se mi narodil zdravý syn. Ještě se mi nestalo, že by něco zanedbala. Je velice vstřícná a projevuje opravdový zájem. Jsem jí za záchranu syna neskonale vděčná.

• Je nám ctí v dnešním zdravotnictví udělit pochvalu. A tak chválíme tuto ohleduplnou,vstřícnou,milou,nevšedně vnímavou a citlivou lékařku. Připravenou vždy pomoci,poradit, naslouchat a pohladit svoji vlídností. .Dělá vždy vše pro to, aby se vše pořádně vyšetřilo tak jak má být. Paní doktorko děkujeme za vše a moc si Vás vážíme!!! Jsem rovněž rádi, že jste si vybrala šikovnou sestřičku.

Super doktorka se vším poradí s ničím neotálý.Dokáže se vcítit a snaží se najít to nejlepší pro vás.Lepší doktorku si člověk přát nemůže.Sestička Vítová také moc dobrá a ochotná.Taktéž chválím.