Hana Pokorná, praktický lékař

praktický lékař

Komenského 105, Zbraslav
Praktický lékař

Umístění: Praktický lékař

Myslíme si, že nejlepší lékařkou, kterou jsme kdy poznali. Tak ohleduplnou, vstřícnou, milou, vnímavou a citlivou lékařku. Připravenou vždy pomoci,poradit, naslouchat. Dělá vždy vše pro to, aby se vše pořádně vyšetřilo tak jak má být. Paní doktorko děkujeme za vše a moc si Vás vážíme! Sestřička je také báječná.

Umístění: Praktický lékař

Skvělá doktorka. Člověk na svém místě pečlivá,vstřícná a vždy přijemná. Má mou plnou důvěru a to i sestra.

Díky její pečlivosti se mi narodil zdravý syn. Ještě se mi nestalo, že by něco zanedbala. Je velice vstřícná a projevuje opravdový zájem. Jsem jí za záchranu syna neskonale vděčná.

• Je nám ctí v dnešním zdravotnictví udělit pochvalu. A tak chválíme tuto ohleduplnou,vstřícnou,milou,nevšedně vnímavou a citlivou lékařku. Připravenou vždy pomoci,poradit, naslouchat a pohladit svoji vlídností. .Dělá vždy vše pro to, aby se vše pořádně vyšetřilo tak jak má být. Paní doktorko děkujeme za vše a moc si Vás vážíme!!! Jsem rovněž rádi, že jste si vybrala šikovnou sestřičku.

Super doktorka se vším poradí s ničím neotálý.Dokáže se vcítit a snaží se najít to nejlepší pro vás.Lepší doktorku si člověk přát nemůže.Sestička Vítová také moc dobrá a ochotná.Taktéž chválím.

Po první schůzce a přihlášení k ní mám moc dobrý pocit :))) sympatická,veselá a hned jí zajímalo, jak se daří apod :) supr!nadšenost!

Se vševi úkonami jsem velice spokojen

Velmi empatická,na vysoké odborné úrovni paní doktorka

super pani doktorka:) I pani sestřičky prostě vše tak jak má být:)

Super holky. Akorát nemůžu na internetu najít jejich otvírací dobu. Jinak jim nemám co vytknout.