Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř.E.Beneše 13, Plzeň
Fakultní nemocnice,II.interní klinika Bory,pav.10

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo kolonoskopie

Paní doktorka je velice milá, snaží se pomoct a najít řešení,všechno vysvětlí, stejně tak sestřičky jsou usměvavé, v ordinaci je příjemná atmosféra. Při kolonoskopii jsem byla v CA takže jinak nepříjemné vyšetření pro mě bylo absolutně bez stresu a bolesti . Dalším plusem pro mě byly blízké termíny návštěv, žádné dlouhé čekání


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo kolonoskopie

Dnes jsem absolvoval u paní doktorky Hany Páskové kolonoskopické vyšetření - její přístup byl velmi profesionální a citlivý, totéž platí o přístupu obou jejích sester. Moje obavy z tohoto vyšetření se nenaplnily, vše proběhlo zcela bezbolestně a ohleduplně. Tuto ordinaci doporučuji !!!


I
Ověřeny pacient

Byla jsem na vysetreni kolonoskopem. Jiz prvni navsteva, pri ktere jsem dostala recept na vyprazdnovani, se mi nezdala, ale myslela jsem si, ze pri dalsi navsteve, pred samotnym vykonem, to bude lepsi. Nebyt usmevave, pozitivni, mile, cernovlase sestricky, tak jsem utekla jak mala. Pani doktorka je velice stroha, neosobni, nic nevysvetlila, takze nevim, co se mnou provadely, nebylo mne nic vysvetleno. Druha sestricka je neprijemnost sama. Vysetreni si nepamatuji, jen v jednu chvili mne probrala strasna bolest az paleni, pak jsem zase vse zaspala. Po procitnuti jsem mela u luzka tu hodnou sestricku, povidala si se mnou velice hezky. Pak prisla doktorka a skoro jsem mela pocit, ze ji mrzi, ze je vse v poradku. Takze muj zaver je ten, pokud pujdu opet na koloskopii, vyhledam jineho lekare. Vsem preji hodne zdravi a mile lidi kolem sebe.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

Paní doktorka má docela dobrou pověst, je příjemná a vstřícná. Bohužel totéž se vůbec nedá říct o její asistentce. Arogantní a nepříjemná osoba, která na otázky, které chcete položit paní doktorce odpovídá sama
a lékařku k telefonu nepředá. Kolonoskopii v analgosedaci dělá v Plzni více lékařů, i když tato zdravotní sestra bude tvrdit opak.


I

Dnes jsem u paní doktorky podstoupila kolonoskopiii a musím moc poděkovat. Proběhlo to velmi citlivě, s lidským přístupem, za ten strach to vůbec nestálo.


S paní doktorkou Páskovou jsem velmi spokojená. Mně jako pacintce se plně věnuje. Když se necítím dobře, tak se snaží najít hned příčinu, aby mně od bolesti pomohla. Po zanedbání mého zdravotního stavu doktorem Mrázem jsem skončila v nemocnici, kde mě odborníci dali dohromady. Po této době jsem v léčení u paní doktorky se kterou jsem maximálně spokojená i s jejím kolektivem. Děkuji za její péči.

Jitka Mandousová


V dnešní době se hemeroidy dají léčit ambulantně, šetrnými metodami pomocí Barronovy ligace nebo měkkého laseru bez operace, bez zbytečné bolesti a pracovní neschopnosti. A CO JE DŮLEŽITÉ: včasná léčba hemeroidů znamená méně komplikací pro pacienta!
O tom všem by měl lékař pacienta minimálně informovat.


Ověřeny pacient

Ano, takže co má udělat lékař, pokud tedy cítí, že něco není v jeho kompetenci? Do kompetence gastroenterologa samozřejmě spadají všechna onemocnění trávícího traktu včetně onemocnění konečníku a nevím kdo tedy jiný už by měl doporučit chirurgickou léčbu.... snad můj zubař...?


MILÁ PANÍ WOPRŠÁLKOVÁ, PROČ PÍŠETE 2X ZE STEJNÉ IP ADRESY? JSTE NORMÁLNÍ? NAVÍC JSTE SI MOHLA ZVOLIT PŘI SVÝCH PROBLÉMECH JINÉHO GASTROENTEROLOGA A PŘEJÍT! KDYŽ JSTE BYLA TAK MOC NESPOKOJENÁ. ZVAŽTE CO ZDE PÍŠETE! S PANÍ DOKTORKOU JSEM VELMI SPOKOJENÁ? VŽDY DOBŘE ZAREAGUJE NA DANOU ZDRAVOTNÍ PROBLEMATIKU. NEMOHU SI STĚŽOVAT!


Myslím, že je to dobrá lékařka, mě dělala kolonoskopii v těhotenství. Vyšetření provedla velmi profesionálně, provedla mě celým těhotenstvím s tou největší péčí a miminko se narodilo v termínu a zdravé.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti